news/content
1393/11/29

دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، ضمن تشکر و قدردانی فراوان از حضور پرشکوه ملت بزرگ ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، در سخنان مهمی، به تشریح شرایط اقتصادی کشور و همچنین راهکارهای علاج مشکلات، بویژه ضرورت اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی پرداختند و با اشاره به شاخ و شانه کشیدن‌ها و شرط و شروط‌های آمریکا و تحریم‌های جدید اعمال شده از سوی اروپا تأکید کردند: ملت ایران همواره نشان داده است که اراده قوی دارد و در موضوع تحریم ها هم ملت ایران می تواند، این توطئه را ناکام بگذارد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای در سخنان خود با اشاره به گزارش‌های دقیق درخصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن مبنی بر حضور بیشتر و باشکوه‌تر مردم در راهپیمایی امسال نسبت به سال قبل، گفتند: زبان من برای تشکر از ملت بزرگ ایران، و توصیف حضور مردم در راهپیمایی واقعاً قاصر است.
ایشان به هوای سرد و بارانی در برخی شهرها و همچنین طوفان خاک در اهواز و خوزستان اشاره کردند و افزودند: در این شرایط و با وجود گذشت ۳۶ سال از انقلاب، حضور امسال مردم در راهپیمایی، باشکوه‌تر و با عظمت‌تر از گذشته بود و این، در دنیا بی‌نظیر است.
رهبر انقلاب اسلامی دلیل اصلی شکوه و عظمت راهپیمایی ۲۲ بهمن را، حضور مردمی در صحنه و محول شدن امور بدست مردم دانستند و خاطرنشان کردند: در هر زمان که در مسائل کشور، حضور مردمی وجود داشته است، ما این چنین معجزه‌ای را همواره مشاهده کرده‌ایم.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با تعمیم این قاعده کلی به مسائل اقتصادی، و تأکید بر لزوم حضور برنامه‌ریزی شده مردم در عرصه اقتصادی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی، به تبیین دلایل مشکلات اقتصادی کشور پرداختند و گفتند: یکی از مهمترین این دلایل، برنامه ریزی قدرتهای استکباری بعد از پایان جنگ تحمیلی، برای جلوگیری از تبدیل شدن ایران به یک قطب اقتصادی تأثیرگذار در منطقه و جهان است.
ایشان افزودند: غربی‌ها و عمدتاً آمریکاییها، با برنامه‌ریزی و با استفاده از شیوه‌های مختلف اقدام به کارشکنی در طرحها و فعالیت‌های بزرگ اقتصادی ایران با کشورهای منطقه و دور زدن ایران در خطوط انتقال نفت و گاز، خطوط زمینی و هوایی و خطوط شبکه‌های ارتباطاتی کردند و عملاً  سال‌ها پیش از قضایای هسته‌ای، تحریم بی‌سر و صدایی را آغاز کردند که این مقابله اقتصادی تا به امروز ادامه داشته است.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: بنابراین در تحلیل شرایط و مشکلات اقتصادی کشور، نباید برنامه‌ریزی دشمن را که آمریکا و چند کشور اروپایی دنباله‌رو آن هستند، نادیده گرفت.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه باید در مقابل برنامه‌ریزی بدخواهان به گونه‌ای تلاش شود که ضربه دشمن، تأثیرگذار نشود و یا کم اثر شود، افزودند: علاوه بر برنامه‌ریزی مستمر و گسترده جبهه استکبار، اقتصاد کشور از دو اشکال بزرگ «نفتی بودن» و «دولتی بودن» نیز به شدت رنج می‌برد.
ایشان خام فروشی نفت و صرف آن در امور جاری کشور و استفاده نکردن از فرآورده‌های گسترده ناشی از ارزش افزوده نفت را، میراث شوم رژیم طاغوت و خسارتی جبران‌ناپذیر خواندند و گفتند: این روش، آسان‌ترین راه پول درآوردن است که برخی از مسئولان در طول زمان‌های مختلف، ترجیح دادند از این پول آسان، استفاده کنند.
رهبر انقلاب اسلامی درخصوص مشکل دولتی بودن اقتصاد کشور نیز به ابلاغ سیاستهای اصل ۴۴ در چندین سال قبل، و تأکیدات مکرر برای اجرای این سیاستها اشاره کردند و گفتند: مسئولان انصافاً تلاش می‌کنند اما این تلاش‌ها کافی نیست و باید یک نفَس جدیدی به تلاش‌های اقتصادی دمیده شود.
حضرت آیت الله خامنه‌ای ۲۹ بهمن را مصادف با اولین سالگرد ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی دانستند و تأکید کردند: اقتصاد مقاومتی که برای کشور، در هر شرایطی اعم از تحریم یا غیرتحریم ضروری است، به معنای آن است که بنیان اقتصادی کشور بگونه‌ای ساماندهی شود که تکانه‌های جهانی در آن اثرگذار نباشد.
ایشان افزودند: اگر پایه اقتصاد کشور براساس استفاده از ظرفیت‌های مردمی و تولید داخلی برنامه‌ریزی و مستحکم شود، دیگر برای تحریم‌ها و کاهش قیمت نفت عزا نمی‌گیریم و دچار نگرانی نمی‌شویم.
رهبر انقلاب اسلامی یکی از لوازم اصلی و مهم خروج از اقتصاد نفتی را، قطع وابستگی بودجه کشور به درآمد نفت دانستند و خاطرنشان کردند: باید به این نقطه برسیم و معتقدم این کار سخت را می‌توان با همت و با اعتماد به مردم و جوان‌ها و سرمایه‌های داخلی و بالاتر از همه، با اعتماد به خداوند متعال که وعده نصرت داده است، انجام داد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه یکی از راههای قطع وابستگی بودجه به درآمد نفت، تکیه بر درآمد حاصل از مالیاتِ تولید و تجارت است، گفتند: برخی سرمایه‌داران کلانی که از دادن مالیات خودداری و فرار می‌کنند مرتکب جرم می‌شوند زیرا کشور را به پول نفت بیش از پیش وابسته می‌کنند و زمینه‌ساز بروز مشکلات بیشتر می‌شوند.
ایشان موضوع مالیات را بسیار مهم و دادن مالیات را یک فریضه دانستند و افزودند: مسئولان مالیاتی برنامه‌ها و اقدامات خوبی را برای درآمد مالیاتی حاصل از تولید و تجارت طراحی کرده‌اند که باید با کمک مردم، هرچه سریعتر اجرایی شوند.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه یکی دیگر از نکات اساسی برای حل مشکلات اقتصادی، ارتقاء بهره‌وری است، خاطرنشان کردند: ارتقاء بهره‌وری عبارت است از کاهش هزینه تولید و بالا بردن کیفیت.
حضرت آیت الله خامنه‌ای برنامه ریزی مناسب برای استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و منابع داخلی را یکی دیگر از راههای برون رفت از مشکلات اقتصادی برشمردند و در ادامه چند نکته را متذکر شدند.
استفاده از تولیدات داخلی اولین نکته‌ای بود که رهبر انقلاب اسلامی به آن اشاره کردند و گفتند: مردم و همه کسانی که علاقمند به ایران و آینده آن هستند و همچنین دستگاههای دولتی باید کالاهای خارجی را که مشابه داخلی آن وجود دارد، استفاده نکنند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیان نکات دیگر، به لزوم پرهیز از اسراف و جلوگیری از تضییع منابع عمومی، تکیه بر شرکتهای دانش بنیان و مبارزه جدی با قاچاق اشاره کردند و افزودند: برای حل مشکلات اقتصادی، این کارها باید انجام شود.
ایشان خاطرنشان کردند: در این سالها، هشدارهای زیادی داده شده و تلاش‌های بسیاری هم انجام شده است اما نه آن هشدارها کافی است و نه آن تلاشهای مسئولان.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر لزوم تلاش‌های جدی‌تر و کمک گرفتن از ظرفیت‌های مردمی، افزودند: ما می‌توانیم در مقابل هیاهو و اقدامات دشمنان در موضوع تحریم‌ها ایستادگی کنیم و هدف‌های آنها را ناکام بگذاریم.
حضرت آیت الله خامنه‌ای گفتند: اگر اقدامات لازم و تلاشهای جدی‌تر را در عرصه اقتصادی انجام ندهیم، نتیجه همان می‌شود که اکنون دشمن برای موضوع هسته‌ای ما شرط و شروط می‌گذارد و بعد هم می‌گوید، اگر قبول نکنید، تحریم می‌کنم!
ایشان با اشاره به استفاده حداکثری جبهه استکبار از حربه تحریم علیه ملت ایران، تأکید کردند: هدف اصلی آنها از این اقدامات، تحقیر ملت ایران و متوقف کردن حرکت عظیم ملت و نظام اسلامی به سوی تمدن نوین اسلامی است و من معتقدم حتی اگر در مسئله هسته‌ای نیز  همان خواسته‌هایی را که آنها دیکته می‌کنند، قبول کنیم، باز هم تحریم‌ها برداشته نخواهد شد زیرا انها با اصل انقلاب مخالفند.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های بسیار بالای جوانان بخصوص دانشجویان بسیجی، در مسائل کشور و پیشبرد اهداف انقلاب، به تهدیدهای دولت زورگو و قلدر امریکا و تحریم‌های جدید دنباله‌روهای اروپایی آن اشاره کردند و گفتند: اگر بنابر تحریم باشد، ملت ایران هم می‌تواند تحریم کند و این کار را خواهد کرد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای افزودند: ملت ایران اراده بسیار قوی دارد و جمهوری اسلامی، در هر مسئله‌ای که وارد شده است، عزم راسخ خود را نشان داده است.
ایشان مقابله جدی ایران با داعش را یک نمونه از این اراده قوی برشمردند و با اشاره به دروغ‌گویی و تزویر آمریکا و همپیمانانش برای مقابله با این گروهک تروریستی، خاطر نشان کردند: آمریکایی‌ها به وزارت امور خارجه ما نامه نوشتند و گفتند، ما از داعش حمایت نمی‌کنیم اما چند روز بعد تصاویر کمک‌های نظامی آمریکا به داعش منتشر شد.
رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه مردم تبریز در ۲۹ بهمن سال ۱۳۵۶، پیشرو بودن، موقعیت شناسی، عمل در لحظه نیاز، شجاعت و ایمان واقعی را از ویژگیهای برجسته مردم آذربایجان و تبریز در مقاطع مختلف برشمردند و از شخصیت آیت الله مجتهد شبستری به عنوان روحانی مجاهد و با بصیرت تجلیل کردند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب و کشور هستند، در پایان تأکید کردند: بدون تردید ملت ایران در آینده نه چندان دور در قله‌های شرف و افتخار خواهد ایستاد.
پیش از سخنان رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، در سخنانی با اشاره به حماسه بزرگ ملت ایران در ۲۲ بهمن امسال، تاکید کرد: مردم غیور آذربایجان در مواقع و عرصه‌های حساس تاریخ انقلاب، به‌ویژه در قیام ۲۹ بهمن ۵۶ از استقلال و تمامیت ارضی کشور حراست کرده‌اند و در به ثمر رسیدن انقلاب شکوهمند اسلامی نقش مؤثری داشته‌اند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: مردم فهیم آذربایجان با توجه به ظرفیت‌های کم‌نظیری که در عرصه علم و صنعت و التزام به ارزش‌های اسلامی دارند، آمادگی دارند همچون گذشته جزء پیشگامان شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی باشند.

لطفاً نظر خود را بنویسید:

کدامنیتی : *
اعدادي را که مي بینيد ، وارد کنید
*
نظرات مخاطبان : [ تعداد نظرات منتشره : 45 نظر ]
 • محمد ،
  1393-12-03 - 20:38

  لبیک یا خامنه ای
 • maryam ،
  1393-12-03 - 17:31

  جانم فدای رهبر...
  خونی که در رگ ماست  هدیه به رهبر ماست
 • سعید ،
  1393-12-03 - 10:20

  با سلام
  حضرت آقا
  این اولین دیدار بنده بود، اکثر زمان دیدار را بخاطر شوقی که داشتم فقط اشک ریختم 
  آقا جان قول میدهم در دیدار بعدی فقط چهره با تقوای شما را نظاره کنم.
  از دور دست با تقوای شما را میبوسم.
  
  بیز اؤلماغا حاضیروخ، خامنه‌ای سربازیؤخ
 • مریم ،
  1393-12-03 - 08:36

  از بهترین لحظات عمرم موقعی بود که بعد از سالهاطلب ازخداوندبرای دیدار رهبرم در میان مردم تبریزرهبرم ومولایم را دیدار کردم .ایشان را مثل شمعی درخشان درتاریکی که نور وجودش مصلی را روشن کرده بود یافتم دروود خدا بر ایشان وجد بزرگوار ایشان باد.یعنی میشود دوباره قسمتم شود واینبار از فاصله کم ایشان رازیارت کنم.
 • عماد ،
  1393-12-02 - 16:02

  تمامی شعار های دوستان خوبست اما...
  باید در تمام زمینه هایی که در حیطه ی فردی،رهبر معظم انقلاب بر دوش ما گذاشتن بیش از پیش تلاش کنیم،علی الخصوص اقتصادی که از اون به عنوان اقتصاد مقاومتی یاد میشه،به تک تک اعضای جامعه مربوطه و نباید دنبال فعلی از سوی دولت باشیم.
  از تمامی دوستان خواهش میکنم در هر حدی که میتونن تاثیر گذار باشن،تلاش کنن.
  یاعلی
 • سردار یار ،
  1393-12-02 - 15:39

  سلام 
  من یک زن هستم تلاشم را در سنگر خانه میکنم و دعا میکنم که خدا تا ظهور حضرت حجت امام خامنه ای زا حفظ کند وما را نیز از سربازان حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه قرار دهد.
 • علیرضا هادیان ،
  1393-12-01 - 19:56

  سیگنالی که رهبر فرستاد ظاهرا عده ای نگرفتن 
  به اون قسمتی که ایشون فرمودند در آینده ای نه چندان دور ....
  بوی پیراهن یوسف ز جانب کعبه می آید 
  فرزند نور به آهنگ ظهور به کعبه می آید
 • نورایثار ،
  1393-12-01 - 15:40

  فصاحت وبلاغت تان رابگویم یاشجاعت وغزت تان را رهبر عزیزم قربان آن سخنانت که همه روشنگری است.نکندما هم مثل کوفیان باشیم وسخنانت را مثل نهج البلاغه نسلهای بعدی الگو کنند.
 • فهیمه غلامحسینی ،
  1393-12-01 - 11:57

  ما تا آخرین قطره ی خون خود پای انقلاب و ولایت ایستاده ایم...
  ما را فقط به پای ولایت نوشته اند   ما سینه پای بیرق دیگر نمیزنیم
 • رویا ،
  1393-11-30 - 23:54

  آقا جون واقعا انرژی مضاعف گرفتم با این سخنرانی ......
  حقیقتا ظهور نزدیکه.....
 • منتظر ظهور ،
  1393-11-30 - 19:29

  بدون تردید ملت ایران در آینده نه چندان دور در قله‌های شرف و افتخار خواهد ایستاد.
 • صمد ،
  1393-11-30 - 14:55

  سلام و درود خدا بر امام خامنه ای.فدایی داری میلیونی
 • هادی ،
  1393-11-30 - 14:00

  جانم فدای رهبر،اولین بازم بو چهره ی دلربای ایشان رو از نزدیک ملاقات کردم
 • 1393-11-30 - 13:21

  ان روز که پرده ها بر افتد!
 • سیده فاطمه حسینی کیا کجوری ،
  1393-11-30 - 12:04

  چانم فدای رهبر.
  ای رهبر عزیز وای عزیز زهرا:
  در کنار تو ایرانی آباد می سازیم.
 • صلاح الدین هرسنی ،
  1393-11-30 - 10:32

  درود بر رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای:
  نصایح سودمند،حکیمانه و آموزه های راستین مقام معظمرهبری همیشه راهنمای عمل ما شیفتگان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. همچون گذشته،از سخنان حکیمانه ایشان در دیدار با مردم شریف تبریز بهره مند شدم.
  ای رهبر عزیز :
  جانم به فدایت،تا آخرین نفس از کیان ایران اسلامی دفاع خواهیم کرد.
  خاک پای وجودت ای رهبر فرزانه،صلاح الدین هرسنی.
 • فاطمه وحدانی ،
  1393-11-30 - 10:06

  بسمه تعالی 
  ای رهبر انقلاب ما همیشه آماده ایم خدا شاهد وقتی تصویر شما در تلویزون مشاهد می کنم غرق می شوم در مسولیت سنگینی که بر عهده رهبری است ولی بدان ما ملت ایران از جان ودل فر یاد می زنیم ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند دعای ما ظهور مهدی صاحب زمان 
 • عاشق ،
  1393-11-29 - 22:40

  سلام 
  آقا خیلی عذرمیخوام اگه همهمه ای بود همش از علاقه وعشق مابه شماست
  
 • 1393-11-29 - 22:09

  لبیک یا خامنه ای
 • محمدامین ،
  1393-11-29 - 22:05

  جانم فدای رهبر
 • 1393-11-29 - 21:13

  جانم به فدایت ارزویم دیدن روی شماست
 • بشارت ها ،
  1393-11-29 - 21:05

  سلام علیکم 
  باآرزوی توفیق وطول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای - جان عالم به فدایش - 
  انتظار داریم سخنان به این مهمی به صورت کامل ودر اسرع وقت در سایت درج گردد ولی تا کنون ( 20:53) این مهم انجام نشده است !!
  پاسخ KHAMENEI.IR :
  سلام علیکم. برای مشاهده بیانات به مطلب مرتبط مراجعه کنید.
  پیوند مرتبط :بیانات در دیدار مردم آذربایجان شرقی
 • فدایی رهبر ،
  1393-11-29 - 20:25

  انشاء الله که همین طوره بلا شک ، هر چی آقامون دستور بدن . 
  آقا جان از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن .
 • احسان ،
  1393-11-29 - 20:19

  ما سختیها را تحمل میکنیم تا زمانی که دشمنانمان را مجبور به عقبنشینی کنیم همچنان که تا کنون هم در این 36 سال هیچ غلطی نکردند
  {رهسپاریم با ولایت تا شهادت}
 • خدمتگزار نظام ،
  1393-11-29 - 20:13

  به نام خدا
  **بدون تردید ملت ایران در آینده نه چندان دور در قله های شرف و افتخار خواهد ایستاد**انشاء الله
 • حمید ،
  1393-11-29 - 20:12

  سلام لطفا کلیپ های میکس شده صحبت های رهبرمعظم انقلاب مخصوصا درموضوع هسته ای را مانندکلیپ برکت مذکرات تهیه و روی سایت بگذارید.ازهمتون ممنون 
            ماهمه عاشق مبارزه باصهیونیستها هستیم
 • یاسین ترابی فرد ،
  1393-11-29 - 19:42

  به حق که حضرت آقا ولی امر مسلمین جهان است
  
 • حسن احتشامی ،
  1393-11-29 - 19:32

  ان شاءالله رهبر انقلاب سالم و پر انرژی باشند.
 • parviz ،
  1393-11-29 - 19:24

  سلام: آقا ما اعتراض داریم چرا هرسال فقط مردم آذربایجان باید به دیدارتان بیایند مگه ما مردم خراسان دل نداریم ما هم میخواهیم به دیدارتان بیایم. هر چه هم اتفاق بیفتد ما از حمایت رهبر عزیزمان دست نمیکشیم (خراسان جنوبی)
 • فاطمه ،
  1393-11-29 - 19:16

  رهبر عزیزم امسال برای امدن به دیدار توفیق نداشتم .ولی وقتمو گذاشتم برای رسیدن به تمدن اسلامی .امیدوارم دعاتون شامل حال حقیر بشه .وشما همیشه شاد وسلامت وزنده وپاینده باشید وانقلاب به ان چیزی که باید برسد ،برسد.
 • فرهنگ ،
  1393-11-29 - 18:53

  سید علی فرمان دهد  جان را فدایش می کنم
              لبیک یا خامنه ای
 • سعید ،
  1393-11-29 - 17:59

  سلام و خدا قوت 
  خدایا این شادی امروز رهبرم از رفتار و کردار خوب این مردم صمیمی و عزیز بود ما همیشه دوست داریم رهبرمون اینگونه خوشحال باشند .خدایا به او کمک کن و ما را نیز توفیق بده تا در راهش جانانه عامل و یاور باشیم.
 • 1393-11-29 - 17:37

  «صحبتی را که ولایت مطرح می کند،به محض ایراد سخن بر ما واجب می شود.»
  شهید صیاد شیرازی
 • 1393-11-29 - 17:35

  « مردم و همه کسانی که علاقمند به ایران و آینده آن هستند و همچنین دستگاههای دولتی باید کالاهای خارجی را که مشابه داخلی آن وجود دارد، استفاده نکنند. »
 • محمد ملکی ،
  1393-11-29 - 17:20

  همیشه به موقع جوابشون رو میدی 
  آقاجان
 • 1393-11-29 - 16:52

  مسئولین بی بصیرت،
  یصیرت بصیرت.
  این تذهبون؟
 • hosein ،
  1393-11-29 - 16:51

  خدایا شکر که چنین رهبر بابصیرت و دور اندیشی داریم .
  ایشان را تا ظهور حضرت مهدی و سپردن پرچم انقلاب به دستان مبارک حضرت حفظ بفرما.
 • محمد ،
  1393-11-29 - 15:54

  جانت سلامت جانم فدایت 
  
 • رامین عبدالرحیمی ،
  1393-11-29 - 15:26

  آذربایجان اویاخدی، انقلابا دایاخدی/ آذربایجان جانباز، انقلابدان آیریلماز ؛ سلام و درود بر رهبر شجاع، فرزانه و انقلابی ام که همواره  با بصیرت مثال زدنی نقشه های شوم دشمنان و شیاطین عالم و در راس آنها آمریکا و اسرائیل را برملا نموده و راه پر صلابت مقاومت و مقابله با حربه های دشمنان را بر ملت غیور ایران ترسیم می کنند؛ "لبیک یا خامنه ای "
 • 1393-11-29 - 15:23

  فقط میتوانم بگویم...
  عجیبـــــ
  بــــــویــــ
  ظـــهــور
  در شامه
  هــــستی
  پیچیده است...
 • احمد قلیزاده ،
  1393-11-29 - 15:07

  رهبرعزیزم جانها فدایت
 • ایمان ،
  1393-11-29 - 14:34

  خدایا : 
  از عمر من آنچه هست برجای 
  بستان و به عمر رهبر افزای
  آمین یا ارحم الراحمین
 • مجتبی نریمانی ،
  1393-11-29 - 13:13

  لطفا برنامه های دهه ی فاطمیه رو داخل سایت بزارید در حسینیه امام خمینی
 • مریم هدیه لو ،
  1393-11-29 - 12:57

  لطفا هر چه زودتر فایل صوتی بیانات معظم اله رو راجع به اقتصاد مقاومتی در جمع مردم اذرباییجان بزارین من باید ببرم رادیو 
  تهیه کننده رادیو گفت و گو
  پاسخ KHAMENEI.IR :
  سلام علیکم/ صوت بیانات از پیوند زیر قابل دسترسی است
  پیوند مرتبط :دیدار مردم آذربایجان
 • مصطفوی ،
  1393-11-29 - 12:34

  سلام، صوت جلسه رو لطفا آپلود کنید.
  با تشکر
  پاسخ KHAMENEI.IR :
  سلام علیکم/ صوت بیانات از پیوند زیر قابل دسترسی است
  پیوند مرتبط :دیدار مردم آذربایجان
پیامک‌های این دیدار
 • رهبر انقلاب: اگر بنابر تحریم باشد درآینده ملت ایران آنهارا تحریم میکند/ بیشترین مجموع نفت وگاز دنیا برای ایران است. گازی که دنیا و اروپا به آن احتیاج دارد/ ایران میتواند آنها را تحریم کند اگر لازم باشد.
 • ‫رهبرانقلاب: من واقعا زبانم قاصر است که از مردم عزیزمان تشکر کنم و توصیف کنم حضور مردم در ۲۲بهمن را/ در اغلب نزدیک به همه مراکز استان جمعیت از سال گذشته بیشتر بود/ درشهرهایی مردم در سرما و برف و باران و درجاهایی مثل اهواز در طوفان خاک آمدند و راهپیمایی کردند.‬
 • رهبرانقلاب: باید اتکا بودجه به نفت قطع شود و تکیه به تولید داخلی یعنی درآمد تولیدی مردم و مالیات باشد/ مالیات فریضه است/ ما امروز از ضعفا مالیات میگیریم اما فلان سرمایه دار فرار مالیاتی دارد. این جرم است.
 • ‫رهبر انقلاب: در ائتلاف مزورانه‌ای که علیه داعش تشکیل دادند، نامه نوشتند به وزارت خارجه ایران که ما از داعش حمایت نمیکنیم. اما عکس‌های کمک تسلیحاتی امریکا به داعش در اختیار مجاهدین انقلابی بود.‬
 • رهبر انقلاب: دشمن از حربه تحریم دارد حداکثر استفاده را میکند. هدفشان این است که حرکت مردم را متوقف کنند/ بنده عقیده ام این است اگر مسئله هسته ای همانطور که آنها دیکته میکند هم پیش برود باز هم تحریمها برداشته نخواهد شد؛ چون با اصل انقلاب مخالفند.
 • رهبرانقلاب دردیدار مردم آذربایجان: باید کار جدی انجام بگیرد. ما میتوانیم علیه تحریم ایستادگی کنیم و هدفهای دشمنان را ناکام بگذاریم. اگر نکنیم دشمن برای برنامه هسته‌ای ما شرط میگذارد و تحریم میکند.
 • هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه‌ای در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار کردند.
آخرین‌ها
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی