news/content
نسخه قابل چاپ
1394/02/30

بیانات در دانشگاه افسرى و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام

پس از برگزاری مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان و اهدای سردوشی و رژه

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌ (۱)
و صلّی الله علی محمّد و ءاله الطّاهرین‌

 تبریک عرض میکنم به شما جوانان عزیز و فرزندان و نور چشمان گرامی ملّت ایران؛ هم جوانانی که امروز به کسوت مقدّس پاسداری درآمدند و هم کسانی که سردوشی گرفتند و وارد این مرحله‌ی پُرافتخار شدند. تشکّر میکنم از برنامه‌های ابتکاری و زیبا و پُرمغز این میدان؛ آرایش میدان و برنامه‌های آن، هم زیبا بود، هم پُرمضمون بود و هم نو و ابتکاری بود. در همه‌ی مسائل زندگی - در دانش، در مدیریّت، در پیشبرد سبک زندگی، در حفظ ارزشهای انقلابی؛ در همه‌ی مسائل مهم - همین چند نکته، هم لازم است و هم ممکن؛ هم باید نوآوری و ابتکار را در همه‌ی کارها مورد توجّه جدّی قرار داد، هم زیبایی و چشم‌نوازی را، هم پُرمغز بودن و پُرمضمون بودن را؛ از کارهای سطحی در همه‌ی مسائل زندگی و مهمّ کشور باید صرف‌نظر کرد و به کارهای عمیق، پُرمغز و ماندگار توجّه کرد.

 خدا را شکر میکنیم که این شجره‌ی طیّبه، یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امروز به مرحله‌ی قابل قبولی از توانایی‌ها و پیشرفتها و بلوغ فکری و عملی رسیده است. بحمدالله روزبه‌روز شما پیش رفتید؛ روزبه‌روز ظاهر و باطن را تکامل بخشیدید. خود این دانشگاه یکی از نشانه‌های تکامل حرکتِ رو به جلوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. جوانان عزیز، فرزندان عزیز من! توجّه داشته باشید که عقبه‌ی دانشگاه شما فتح خرّمشهر است، عملیّات فتح‌المبین است، عملیّات فاو است، عملیات کربلای پنج است؛ عقبه‌ی فراهم‌آورنده‌ی زمینه‌ی این پیشرفتها آن مجاهدتها است، آن فداکاری‌ها است، آن انوار درخشانی است که در جبهه‌ها به‌وسیله‌ی پیش‌کِسوت‌های شما درخشید، چشمها را خیره کرد، کشور را به حرکت درآورد، محیط زندگی جمهوری اسلامی ایران را و مردم عزیز این کشور را متناسب با هدفها و آرمانها کرد.

 امروز دنباله‌ی حرکت انقلاب عظیم اسلامی، پرچم دست شما است. کدام پرچم؟ پرچم «گفتمان نوین اسلامی» که برای سعادت بشریّت کارگشا و رهنما است. این را همه بدانند؛ گفتمان اسلامی برای همه‌ی انسانها و برای انسانیّت راهگشا است. این گفتمان، در اختیار جوانانِ امروز است؛ این گفتمان نو و پُرکشش و پُرجاذبه را انقلاب اسلامی به رهبری امام بزرگوار ما به‌وجود آورد، آن را در اختیار این ملّت قرار داد؛ این ملّت هوشمند، هوشیار، قدردان، آن را گرفتند و مغتنم شمردند، از آن پاسداری کردند تا امروز؛ و فداکاری ملّت ایران که یکی از مهم‌ترین مظاهر آن، دفاع مقدّس بود، توانست امروز این پرچم را بلند کند.

 در مقابل این پرچم، در مقابل این گفتمان گفتمان جاهلیّتِ امروز دنیا است. گفتمان اسلامی، طرف‌دار عدالت است، طرف‌دار آزادی بشر است، طرف‌دار از بین رفتن زمینه‌های استکبار و استعمار است، طرف‌دار نابودی نظام سلطه در همه‌ی جهان است؛ یعنی در دنیا دو جناح سلطه‌گر و سلطه‌پذیر وجود نداشته باشد؛ این گفتمان نظام اسلامی است؛ این همان پرچمی است که دست شما است. نقطه‌ی مقابل آن، یک گفتمان ظالمانه، زورگویانه، متکبّرانه و خودخواهانه است از سوی قدرتهای انحصارطلب عالم، قدرتهای سلطه‌گر عالم که متّکی به بنگاه‌های اقتصادی بزرگ جهانند؛ همیشه‌ی دنیا بوده‌اند، امروز هم هستند؛ در گذشته با صراحت و وقاحت آشکار زبانی، حقیقت خودشان را نشان میدادند؛ امروز در پوششهای گوناگون الفاظ زیبا، مثل حقوق بشر، مثل عدم خشونت و امثال اینها، منافقانه و ریاکارانه کار خودشان را پیش میبرند؛ امّا چشمان تیزبین ملّتها میتواند تشخیص بدهد؛ میتواند این دو گفتمان را در مقابل هم ببیند. این دو گفتمان با هم آشتی نمیکنند، این دو گفتمان به هم نزدیک نمیشوند؛ نمیتوانند آشتی کنند. یک گفتمان گفتمان ظلم و ستیزه‌گری با مظلومان و ملّتها است؛ یک گفتمان گفتمان حمایت از مظلومان و مقابله‌ی با ظالمان است؛ اینها چطور میتوانند دست به هم بدهند؟ چطور میتوانند به هم نزدیک بشوند؟ و امروز دنیا این را میداند، دنیا این را میفهمد.

 دشمنان ما در تبلیغات خودشان سعی میکنند وانمود کنند جمهوری اسلامی منزوی است. جمهوری اسلامی منزوی نیست؛ جمهوری اسلامی از آغاز پیدایش تا امروز در دل ملّتهای عالم جا داشته است. بله، هرجا تبلیغات باشد، سیاه‌نمایی باشد، سیاه‌کاری باشد، ممکن است یک حقیقتی مکتوم بماند، امّا برای مدّت محدودی مکتوم خواهد ماند. شما نگاه کنید از اوّل انقلاب تا امروز، هرکدام از رؤسای جمهوری اسلامی ایران به کشورهای دیگر مسافرت کردند و با ملّتها مواجه شدند، ملّتها شیفتگی خودشان را در رفتار خودشان و در گفتار خودشان نشان دادند. این مخصوص یک دوره نیست؛ از اوّل انقلاب تا امروز این‌جور بوده است؛ هم در شمال آفریقا، هم در اواسط آفریقا، هم در منطقه‌ی غرب آسیا - که غربی‌ها اصرار دارند اسمش را خاورمیانه بگذارند - هم در منطقه‌ی شرق آسیا در منطقه‌ی شبه‌قارّه، حتّی در کشورهای مجاور با کشورهای اروپایی، هرجا رؤسای جمهوری اسلامی ایران رفتند و اجازه داده شد و خودشان همّت کردند که با مردم روبه‌رو بشوند، مردم آن کشورها اظهار شیفتگی کردند. امروز در همه‌جای دنیا این‌جوری است.

 امروز نام شما، نام ملّت ایران در دنیا و در میان ملّتها و در میان آزادگان عالم نام بلند و افتخارآمیزی است. [در میان] دولتها چطور؟ دولتها هم همین‌جور؛ دولتها هم تشکیل‌شده‌ی از انسانها است. آنهایی که خیلی سیاه‌دل و تیره‌روز و سیه‌روی نباشند، آنهایی که غرق در شهوات نباشند، آنهایی که نوکری استکبار را از دل و جان قبول نکرده باشند هم اعتراف میکنند، اقرار میکنند به عظمت ملّت ایران و عظمت آن نظامی که توانسته است این ملّت را این‌جور پیش ببرد. در اجتماعاتی که در کشور ما تشکیل شده است - چه در کنفرانس اسلامی،(۲) چه در اجتماع غیرمتعهّدها(۳) - بیشترین سران و مسئولان برجسته‌ی جهان در اینجا گرد آمدند، اظهار علاقه‌مندی کردند. گفته میشود ایران منزوی است! منزوی آن کسانی هستند که فقط با زور، فقط با پول، فقط با دلار میتوانند دلهایی را به خودشان جذب کنند؛ نه پیامشان، نه اظهارشان، نه عملشان هیچ جاذبه‌ای را در دنیا به‌وجود نمی‌آورد. جوانان عزیز من، فرزندان عزیز ملّت ایران! این شما هستید با این پرچم پُرافتخار. در این دانشگاه و در همه‌ی نقاط کشور در بخشهای مختلف، جوانان ما مؤمنانه در این راه حرکت میکنند.

 ما عزّت خود را که به‌وسیله‌ی اسلام و نظام اسلامی و حرکت انقلابی و نگاه انقلابی و آرمانهای انقلابی به‌دست آمده است، از دست نخواهیم داد. امروز دشمنان مشغول چالش هستند و هر روزی یک‌جور چالشی را در مقابل جمهوری اسلامی ایران قرار میدهند؛ ما ابائی نداریم، ما بیمی نداریم. اگر ما جسم بی‌جان و بی‌تحرّکی بودیم، علیه ما چالشی وجود نداشت؛ ما متحرّکیم، ما زنده‌ایم، ما روبه‌رشدیم، ما فعّالیم، بنابراین باید انتظار داشته باشیم که در مقابل ما چالش به‌وجود بیاید و با قدرت، با توکّل به خدای متعال، با اعتماد به وعده‌ی الهی و با تکیه‌ی به نفس و اعتماد به نفس از این چالشها عبور خواهیم کرد. دشمنان ما بد فهمیدند، ملّت ایران را بد شناختند، مسئولین جمهوری اسلامی را درست نشناختند که حرف زور میزنند. در همین قضایای مذاکرات مربوط به مسائل هسته‌ای زورگویی میکنند، حرف میزنند؛ این نشانه‌ی آن است که ملّت را نشناخته‌اند؛ نشانه‌ی آن است که دولت ما را نشناخته‌اند؛ دولت ما هم تسلیم نخواهد شد، دولت ما هم جزو ملّت است، از سر همین ملّت است، برآمده‌ی از میان همین ملّت است، با همین آرمانها پیش رفته‌اند، با همین آرمانها رشد پیدا کرده‌اند. هرچه یک دولتی، یک ملّتی، مسئولینی در مقابل این دشمن عقب‌نشینی کنند، آنها جلو می‌آیند؛ آنها زیاده‌طلبند؛ آنها جز به استکبار و استعمار و سلطه‌ی بر ملّتها به چیزی قانع نیستند؛ هرچه بتوانند جلو می‌آیند؛ باید دیواره‌ی مستحکمی از عزم و توکّل و اقتدار ملّی در مقابل آنها به‌وجود آورد.

 حالا در همین مذاکرات باز حرفهای تازه‌ای میزنند. [مثلا] بازرسی‌ها، گفتیم که اجازه نمیدهیم از هیچ‌یک از مراکز نظامی هیچ بازرسی‌ای از سوی بیگانگان صورت بگیرد. میگویند بایستی ما بیاییم با دانشمندان شما مصاحبه کنیم یعنی در واقع بازجویی کنیم. ما اجازه نمیدهیم به حریم دانشمندان هسته‌ای ما و دانشمندان در هر رشته‌ی حسّاس و مهمّی، اندک‌اهانتی بشود. من اجازه نمیدهم بیگانگان بیایند با دانشمندان ما، با فرزندان برجسته و عزیز ملّت ایران که این دانش گسترده را به اینجا رسانده‌اند، بخواهند بنشینند حرف بزنند. در دنیا هیچ عاقلی اجازه نمیدهد، هیچ دولتی اجازه نمیدهد؛ دانشمندانشان را مخفی میکنند، نمیگذارند اسمهایشان را هم کسی بفهمد. دشمن پُررو و وقیح توقّع دارد اجازه بدهند راه را باز کنند و بیایند با دانشمندان ما، با اساتید ما، با محقّقین ما گفتگو کنند، مذاکره کنند. درباره‌ی چه؟ درباره‌ی یک پیشرفت اساسی بومی علمی در کشور. این اجازه مطلقاً داده نخواهد شد؛ این را هم دشمنان بدانند، هم کسانی که منتظرند ببینند تصمیم نظام جمهوری اسلامی چه میشود، بدانند.

 مسئولین عزیز ما که در این میدان با شجاعت حرکت میکنند، بدانند تنها راه مقابله‌ی با دشمن وقیح، عزم راسخ و عدم انفعال است؛ اینها باید بتوانند پیام ملّت ایران و عظمت ملّت ایران را در مذاکرات نشان بدهند. همه‌ی ما - هرکدام و در هرجا - کسانی هستیم که به برکت انقلاب اسلامی این توفیق را پیدا کردیم مسئولیّتی داشته باشیم. پیش‌کِسوت‌های شما - شما به‌عنوان یک جوان دانشجوی درس‌خوانِ دارای آرزوهای بلند - در بخشهای مختلف، همه‌ی اینها این افتخار را دارند که برای نظام اسلامی، برای رسیدن به آن اهداف و آرمانهای بلند دارند تلاش میکنند؛ خدمتگزاری میکنند؛ همه خدمتگزاریم؛ این حقیر هم خدمتگزار همه‌ی شما هستم. همه‌ی ما وظیفه داریم در مقابل زورگویی دشمن، در مقابل وقاحت دشمن، در مقابل توقّعات بیجای دشمن و در مقابل توطئه‌های دشمن با کمال قدرت و استقامت بِایستیم.

 بنده خبرهایی دارم از اینکه دشمنان ما با همراهی برخی از مسئولان سفیه منطقه‌ی خلیج‌فارس - نه همه‌شان، بعضی - درصدد هستند که جنگهای نیابتی را به مرزهای ایران بکشانند. پاسداران انقلاب اسلامی و همه‌ی پاسداران حریم امنیّت ملّی در سازمانهای مختلف بیدارند، هوشیارند. این را بدانند که اگر شیطنتی صورت بگیرد، واکنش جمهوری اسلامی بسیار سخت خواهد بود.

 این راه روشنی است، این راه گشوده و گشاده‌ای است، این افق آشکاری در مقابل ملّت ایران است که ملّت ایران دارد با کمال امیدواری بحمدالله این راه را طی میکند؛ البتّه پیمودن راه‌ها به سوی هدفهای بزرگ خستگی‌هایی دارد، هزینه‌هایی دارد، مشکلاتی دارد. آن کسانی که انسانهای لایق در طول تاریخ شمرده شده‌اند، آن ملّتهایی که مدال لیاقت از تاریخ گرفته‌اند، آنهایی هستند که از مشکلات خسته نشدند، در مقابل چالشها به زانو درنیامدند، در مقابل دشمنان زورگو عقب‌نشینی نکردند، حصار مستحکم عزم و اراده‌ی ملّی را در مقابل هرگونه تجاوزی - تجاوز زبانی، تجاوز عملی، تجاوز سخت، تجاوز نرم - در مقابل همه‌ی این تجاوزها نشان دادند. ملّت ایران از جمله‌ی این ملّتها است؛ ۳۵ سال است که ملّت ایران در این راه دارد میرود؛ امروز شما جوانان عزیز، میوه‌های نورسیده‌ی این عرصه هستید؛ ان‌شاءالله این بار سنگین را شما و دیگر جوانانی که در سرتاسر کشور مشغول کارند، مشغول تلاشند، مشغول تحصیلند، بر دوش بگیرید؛ ان‌شاءالله این امانت را بهتر از ماها، بهتر از نسل پیش از خودتان به پیش ببرید و چشم شهیدان عزیز و بزرگوار ما را در پیشگاه الهی و در ملکوت الهی روشن کنید.

 پروردگارا! به محمّد و آل محمّد رحمت و برکت خود را بر ارواح طیّبه‌ی شهدای گران‌قدر ما و بر روح مطهّر امام بزرگوار ما نازل بفرما. پروردگارا! رحمت و برکتت را بر این دلهای جوان، بر این انسانهای پاکیزه نازل بفرما. پروردگارا! در این ماه شعبان و در ماه رمضان که در پیش است، توفیق بندگی روزافزون و تقرّب روزافزون به این جوانان عنایت فرما.
 والسّلام علیکم و رحمة الله و برکاته‌


۱) قبل از شروع بیانات معظّمٌ‌له، سردار سرلشکر محمّدعلی جعفری (فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) و سردار دریادار مرتضی صفّاری (فرمانده دانشگاه امام حسین (ع)) گزارشی ارائه کردند.
۲) هشتمین اجلاس سران کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی که طی روزهای ۱۸ تا ۲۰ آذر ۱۳۷۶ با حضور سران بیش از ۵۵ کشور در تهران برگزار شد.
۳) شانزدهمین نشست غیرمتعهّدها که طی روزهای ۵ تا ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ با حضور سران بیش از صد کشور در تهران برگزار شد.
https://farsi.khamenei.ir/ndata/home/1394/1394023191673c23.jpg

لطفاً نظر خود را بنویسید:

کدامنیتی : *
اعدادي را که مي بینيد ، وارد کنید
*
نظرات مخاطبان : [ تعداد نظرات منتشره : 65 نظر ]
 • موعود نزدیک است ،
  1394-06-14 - 17:16

  درود خدا بر رهبری اینچنین ازاده و شجاع
  از جملات تکان دهندتان احساس غرور میکنم و به خود میبالم که کسی چون شما را دارم
 • زهرا ،
  1394-03-06 - 16:43

  آقا جان
  من به عنوان بک دانشجوی رشته فیزیک به شما قول میدهم اینقدر تلاش کنم که مابه سربلندی و عزت شما شوم و عمار شما بشوم.
  تا ما هستیم شما خم به ابرو نیاورید دلتان از بابت فیریک و صنعت هسته ای کشور گرم باشد
  به دشمن اجاره نخواهیم داد به ابن علم بومی خودمان نگاه چپ بیاندازد.
  لبیک یاخامنه ای
  ا
 • غلام اقام ،
  1394-03-04 - 19:26

  سلام اقایم  سلام سرورم 
   زبانم لال شود اما ذهن بنده حقیر دائما در این اندیشه است اگر خدای ناکرده  این روزهاشما را نداشتیم دیگر چه کسی بود تا مارا سروری کند چه کسی بود تا جلوی این ابلیسان خوش خط و خال بایستد و ما را یاری کند اقا جان از ته دل راضی ام جان ناقابلی که در بدن دارم در پای تار مویی از شمافدا کنم ولی حتی دوست ندارم فکرش از ذهنم بگذرد که ان روز من زنده باشم . وای بر دو دنیای کسی که دل شما را بی ازارد . اقا جان اگر سعادت نسیبم شد و این نوشته را خواندید حتما حقیر را دعای مخصوص بفرمایید
  لبیک یا مهدی(عج)                                          لبیک یا فرزند بر حق فاطمه سید علی حسینی خامنه ای(مد ظله العالی)
 • بهاران ،
  1394-03-04 - 16:36

  لبیک یا خامنه ای
  آقا شمارو به خدا جلوی این دلداده های استکبار را بگیرید این ها فقط به فکر منافع خودشون هستند با این وضع معیشتی هرروز به مردم فشار بیشتر میارند می خواهند مردم را اجبار کنند توافق ننگین یکطرفه را بپذیرند گرچه میدانیم که آنها غافل هستند که این ملت ولی فقیه دارد که اجازه تحمیل این ذلت را هرگز نخواهد داد و مردم ایران پشت سر ولی فقیه خودشون تا آخرین قطره خون می ایستند .
  اللهم عجل لولیک الفرج
 • 1394-03-04 - 03:15

  اگر یک دم فرو بندی دو چشمت/به یغما میبرند این رند مردان.تو باید باشی و باشی و باشی.
 • 1394-03-04 - 03:12

  بعد از خدا و قرآن بر تو ایمان دارم آقا جان.خدا از عمرم کم کند بر تو بیافزاید.که باید تا ظهورش بمانی.فدایت.
 • اقتدار ،
  1394-03-04 - 01:22

  دوستان عزیز اگر به جای قربان صدقه رفت حضرت آقا ، تحلیل ارائه دهند ، بهتر است.
 • مسعودی ،
  1394-03-03 - 22:25

  رهبرم سلام علیکم . با تمامی توان برای تحقق اهداف این انقلاب فعالیت می کنم و از خواب و خوراک خود می زنم تا بتوانم دل شما را شاد و رضایت الهی را به دست بیاورم . جان و مال و خانواده ام فدای یک تار موی شما
 • حسین ،
  1394-03-03 - 16:20

  ای رهبر آزاده 
  آماده ایم آماده، 
  هر لحظه هر لحظه...
 • مهدی زین الدین ،
  1394-03-03 - 16:05

  لبیک یا سید علی الخامنه ای
 • یک سرباز کوچک ،
  1394-03-03 - 15:27

  هرچند که حضرت آقا(روحی فداه) میلیونها فدایی دارند اما...
  دوستان سایت اگر امکانش هست به گوش آقا جانمان برسانند که بنده با حد اقل صد نفر از بچه های مجموعه ای که داریم حاضریم مثل حسین فهمیده در هر جایی که حضرت آقا صلاح بدونن عملیات استشهادی انجام بدیم.
  جان ناقابل ما بفدای یک اشاره ابروی نازنین فرزند برومند حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)، حضرت سید علی حسینی خامنه ای(مدظله العالی) باد.
  ما عاشق مبارزه با آمریکای جهانخوار و صهیونیستهای جنایتکار و سعودیهای یهودی خائن سفاک هستیم.
 • حانیه ذکراباد ،
  1394-03-03 - 12:44

  سلام علیکم 
  اقا جان ، من دانشجو هستم همه فکر و ذکرم ایجاد و حفظ ارمان های انقلاب اسلامیمون هست با همه توانم پای این انقلاب در مقابل دشمنان سفیه ایستادم . جوانان انقلابی ما باید با توکل بر خدا و پیروی از دستورات رهبرمون ،عزممان را جزم کرده و با همه وجود تا اخرین قطره خونمون مقاومت کنیم تا این انقلاب رو به حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) برسانیم. امید داشته باشید ان شاالله ظهور نزدیک است.
  اللهم احفظ و انصر قائدنا
 • یاسین ،
  1394-03-02 - 21:48

  "بنده خبرهايي دارم از اينکه دشمنان ما با همراهي برخي از مسئولان سفيه منطقه خليج فارس درصدد هستند که جنگهاي نيابتي را به مرزهاي ايران بکشانند. "ما حمايت خود را از ولایت اعلام می کنیم، و در صورت صدور هر گونه فرمان احتمالی آماده ایم
 • میثم ،
  1394-03-02 - 19:20

  ای رهبر آزاده
  آماده‌ایم آماده
  
  سلام آقا جان.
  ما جوانان انقلابی و سربازان شما، آماده‌ایم تا در صورت لزوم، به فرمان شما، پاسخ سخت و پشیمان‌کننده‌ای به هر دشمن متجاوزی بدهیم ان‌شاءالله.
  
  لبیک یا امام .
 • میثم ،
  1394-03-02 - 16:54

  سلام،  اقا  اشاه کنن، به دستور ایشون زمینو  زمانو  بهم میدوزیم ، حتی اگه لازم باشه با دست خالی ، تا ملتی به اسم ایران هست ، سید علی تنها نخواهد ماند،  جونمم براشون میدم لبیک یا خامنه ای
 • 1394-03-02 - 15:02

  لبیک یا خامنه ای (حفظه الله)
 • مجتبی عمادی پور ،
  1394-03-02 - 12:53

   رهبر عزیز!مولا و ولی امر ما!
  پدر ما!
  این گلایه فرزندی از فرزندان این ملت و جوانی از خیل جوانان این ملت است به شما! نخست گلایه و ناراحتی از شما و سپس ناراحتی و انزجار از خود!
  آیا آنگونه رفتار نکردیم و آنگونه نبودیم که ما را به دیده ی اشکبار خود دیده و اینگونه تنها و غریبانه نگویید که "من اجازه نمی دهم"!؟ شرم بر ما! بدا بر ما که نتوانستیم نور امیدی در دل شما روشن کرده تا امروز با تکیه بر نسل ما و جان های من بگویید ملت اجازه نخواهد داد جوانان اجازطه نخواهد داد! شرم بر این روزگار ما و بر ما بیش از هر زمان دیگری که حسین زمان اینچنین تنها و بی یاور گشته است.
 • دانشجو ،
  1394-03-02 - 09:11

  یعنی شما فرض کنید کسی جرات کنه به مرز های ایران چپ نگاه کنه!!!!!!!! من وقتی تصورش را میکنم خندم میگیره!!!!!!!!! فکر کنم حتی به یک هفته نکشه که کل کشورش را می گیریم!!!!!
 • پرستو ،
  1394-03-02 - 02:39

  اقا جان ، من رشته کشاورزی میخونم به شما قول میدم این قدر تلاش کنم که این کشور دیگر در زمینه کشاورزی هیچ مشکلی نداشته باشد 
 • رضا پرتو ،
  1394-03-01 - 21:30

  لبیک یا امام خامنه ای 
 • احسان کوچکی ،
  1394-03-01 - 18:39

  سلام علیکم 
  آقا جان ما یک جان داریم آنهم برای راهی که به آن ایمان داریم گذاشته ایم از تو به یک اشارت از ما به سردویدن
 • داوود کرمی نیا ،
  1394-03-01 - 17:47

  رهبرم آقای من بدان که خواب را برای خود حرام کرده ام بدان از که از جان برا حفظ ارزش های انقلاب تلاش می کنم 
  و دشمنان دون مایه و پستت بداند ما برای رهبر خود جان می دهیم 
  
  حیلی دوستتون دارم از همه ی دنیا فقط یه آرزو دارم دیدن شما از نزدیک 
  
  ی
  ارادتمند شما یک جوان انقلابی
  
 • 1394-03-01 - 17:46

  اللهم صل علی محمد وال محمد انشاء ا... وجود ایشان در پناه حق محفوظ وهمه جان برکف امادهایم.
 • امیر ،
  1394-03-01 - 15:42

  ابوالفضل علمدار.  خامنه ای نگه دار
  برای رهبر و مقتدای عزیزمان از خداوند طلب سلامتی ٬ طول عمر و نصرت دارم.
  سایه ات از سر ما کم نشود سایه ی سر
 • 1394-03-01 - 12:40

  شاید این روزها همه خوب بفهمند حقیقت جمله امام عزیزمان که گفت
  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد
  
  خدا را شکر که ولی شجاعی چون امام خامنه ای داریم
  خدا را صد هزار بار شکر
 • یگانه ،
  1394-03-01 - 12:27

  سلام باشمامی شوددل به دریازد ازشمابه یک اشاره ازحقیربه سردویدن
 • فدائی ولی ،
  1394-03-01 - 10:03

  شاید از حاثه می ترسیدیم 
  تو به ما جرأت طوفان دادی
  مولی ما دعا کن برای ما
  سلام ناقابل ما را به مهدی فاطمه(ع) برسانید.
 • حمید سیف الهی ،
  1394-03-01 - 09:03

  درود بر رهبر بزرگ انقلاب اسلامی
 • سرباز ولایت ،
  1394-03-01 - 07:09

  ای پیک راستان، خبر یار ما بگو 		   احوال گل به بلبل دستان‌سرا بگو
  ما محرمان خلوتِ اُنس‌ایم؛ غم مخور 	   با یار آشنا سخن آشنا بگو
  بر هم چو می‌زد آن سر زلفین مُشک‌بار  با ما سرِ چه داشت؟ ز بهر خدا بگو
  هر کس که گفت خاک در دوست توتیاست 	گو این سخن معاینه در چشم ما بگو
  آن کس که منع ما ز خرابات می‌کند 		گو در حضور پیر من این ماجرا بگو
  گر دیگرت بر آن در دولت گذر بود 		   بعد از ادای خدمت و عرض دعا بگو
  هر چند ما بدیم، تو ما را بدان مگیر 		شاهانه ماجرای گناه گدا بگو
  بر این فقیر، نامه‌ی آن محتشم بخوان 		با این گدا حکایت آن پادشا بگو
  جان‌ها ز دام زلف چو بر خاک می‌فشاند 	بر آن غریبِ ما چه گذشت؟ ای صبا، بگو
  جان‌پرور است قصّه‌ی اربابِ معرفت 		رمزی برو بپرس؛ حدیثی بیا بگو
  حافظ گرت به مجلس او راه می‌دهند 	   می نوش و ترک زرق ز بهر خدا بگو
 • محمد ،
  1394-03-01 - 03:29

  صد بوسه به یک حرف کلامت
  
  
 • سعید کاظمی ،
  1394-03-01 - 01:24

  سلام علیکم با صلوات بر محمد وآل محمد(ص) و با احترام: بدینوسیله من هم به اطلاع مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله العظمي امام سيد علي حسيني خامنه اي می رساند، اینجانب سعید کاظمی سرباز جنگ نرم آماده ام تا آخرین قطره خون و تا آخرین نفس ازارزش های انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دفاع کنم، رهبرم روی ما جوانان و جانمان حساب کن ما از مردن برای اسلام ابایی نداریم.
 • 1394-03-01 - 00:21

  اقا جان سلام
  خداوند سایه شما را از سر ما کم نکند
  الحق و الانصاف ما و مسئولین اگر بدون حب و بغض و بدون در نظر گرفتن مصالح شخصی، به نقشه راه شما دل بدهیم، بر همه دشمنان پیروز خواهیم شد. انشا الله...
 • 1394-03-01 - 00:21

  اقا جان سلام
  خداوند سایه شما را از سر ما کم نکند
  الحق و الانصاف ما و مسئولین اگر بدون حب و بغض و بدون در نظر گرفتن مصالح شخصی، به نقشه راه شما دل بدهیم، بر همه دشمنان پیروز خواهیم شد. انشا الله...
 • محمدامین ،
  1394-02-31 - 23:37

  جانم فدای رهبرم 
 • جان فدا شما محمود ،
  1394-02-31 - 22:49

  سلام آقا جان سراپا گوش بفرمان  شمایم و صلابت و اقتدار  شما باعث افزایش روحیه جهاد و شهادت در بین تمامی مسلمانان  آزادی خواه جهان شده است رهبرا از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن 
 • 1394-02-31 - 22:28

  جانم فدای رهبر
 • 1394-02-31 - 22:03

  با سلام خدمت رهبر عزیزمان
  ما آماده هستیم برای یاری اسلام و یوسف زهرا
 • حسین خاکپور ،
  1394-02-31 - 20:33

  باسلام فقط میتونم بگم من سرباز وظیفه مرزبانی تا پای جان آماده ام 
  لبیک یا خامنه ای
 • عاشق و دلداده ی دینم و سید علی ،
  1394-02-31 - 19:55

  حضرت آقا دل ما گرفته ، مسولین دولت تدبیر خودشان را به خواب زده اند ؟ بگذارید عزیز بمانیم . از دشمن امتیاز بگیرید . شیر خانه و روباه صحرا نباشید . آمریکا و هم پیمانانش بیجا می کنند که حتی به بازدید از این مراکز فکر کنند .
 • محمد ،
  1394-02-31 - 18:48

  تا آخر ایستاده ایم .
 • مشهد مقدس - محسن . ض ،
  1394-02-31 - 18:43

  ای امام عزیزم ، با شنیدن بیانات شما ، بازهم امروز احساس افتخار و عزت تمام وجود مرا فرا گرفت و لبریز از شوق بی حدی شدم که بی اختیار وجد و شعف این سر بلندی در تمام رگهای من دوید . پر شدم از نشاط فعال و بی اختیار اشک در چشمانم حلقه زد . خدایا شکرت که چنین رهبری داریم . ای 
  اما م عزیز ایستادگی در مقابل دشمن و نگاه فعال به آرمانهای انقلاب اسلامی درسی است که به ما دادید قول می دهیم تا پای جان به این لبیک خود وفا داریم . آقای عزیزم گوش به فرمان شما هستیم .
  
 • علی ابراهیمی ،
  1394-02-31 - 18:08

  تا قیام آقاصاحب الزمان لحظه ای پشت رهبرم و کشورم و عقیدم و دینمو خالی میکنم.
 • علیرضا احمدی ،
  1394-02-31 - 17:46

  ما ملت آزاده ایران حمایت قاطع و همه جانبه خویش را از بندبند فرمایشات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای اعلام داشتهٰ‌هرگونه انتظار و توقع کودکانه و گستاخانه بیگانگان را به شدیدترین نوع ممکن پاسخ می دهیم تا عبرت دیگران شود
 • سرباز رهبر ،
  1394-02-31 - 17:08

  ایرانی,میمیرد,ذلت نمی پذیرد.,,,,,,,,,تا آخرین نفس ایستاده ایم.***جهتسلامتی آقا صلوات***
 • مصطفی عالمی بکطاش ،
  1394-02-31 - 16:42

  سلام علیکم
  رهبر عزیز ما هر چند نتوانستیم گامهای بلندی در تربیت خویش و سربزی برای شما برداشته باشیم اما یک جان ناقابلی داریم که با عشق و با التماس خواهانیم که آن را فدای انقلاب و اسلام کنیم البته اگر توفیقش را خدا به ما عنایت فرماید.
 • لبیک یا امام سید علی ،
  1394-02-31 - 15:25

  مایی که به اولاد علی عبد و غلامیم 
                            فدایی امام 
  گر خامنه ای اذن دهد راهی شامیم
                           فدایی امام 
 • بسیج پایگاه فجر ،
  1394-02-31 - 14:11

  لا حول و لا قوه الا بالله. سلام علیکم. آقاجان اعیادتان و روز پاسدار و جانبازتان مبارک. شما سپهبد پاسداران جمهوری اسلامی و صاحبان تفکر پاسداری و نیز مولای جانبازان هستید. در سینه ی خود کوه معانی داری، هنگام سخن عجب بیانی داری، تشبیه بدیع عزتی آقاجان، با ماه و ستاره این همانی داری. مطیع امر شماییم. بیان قاطع تان صد در صد لرزه بر اندام استکبار و پیروان آنها انداخت و دل مومنان در سراسر جهان مشعوف و شاکر به داشتن ولی ای چون شما. الحمدلله
 • فدایی ،
  1394-02-31 - 12:35

  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرج آل محمد و احفظ قائدنا الامام خامنه ای
 • 1394-02-31 - 12:28

  خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست انشاالله خدا خودش این نعمت را برامون حفظ کنه و پرچم را به دست صاحبمون به سلامت برسونه یا علی
 • يك پاسدار ،
  1394-02-31 - 12:22

  سلام آقاي خوب من.
  بنده حقیر یکی از دانش آموخته هایی بودم که در این مراسم شرکت داشتم و یک شعر بنده حقیر را که به عشق آقا سروده بودم در مراسم با بنر نصب کرده بودند. تقدیم به آقای خوبم
  با یاد علی جهاد آسان بشود    دشمن ز وجود ما هراسان بشود
  یک لحظه اگر خطا کند اسرائیل   حیفا، تلاویو به خاک یکسان بشود
  
 • 1394-02-31 - 12:05

  انشاءالله خداوند امام خامنه ای را در پناه الطافش حفظ بفرماید.......
  سید علی لب تر کند
  جان را فدایش می کنم
 • سجاد ،
  1394-02-31 - 11:54

  جونم به فداش
  اگه این آقا رو نداشتیم همه به فنا رفته بودیم
  
 • اصغر اکبری ،
  1394-02-31 - 11:41

  سلام علیکم
  با صلوات بر محمد وآل محمد(ص) و با احترام: بدینوسیله به اطلاع مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله العظمي امام سيد علي حسيني خامنه اي می رساند، اینجانب سرباز جنگ نرم آماده ام تا آخرین قطره خون و تا آخرین نفس ازارزش های انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دفاع کنم، رهبرم روی ما جوانان و جانمان حساب کن ما از مردن برای اسلام ابایی نداریم.
  
 • حسن فدایی ،
  1394-02-31 - 11:11

  آقاجان لب تر کن جان ناقابلم رو فداتون رو میکنیم
 • سید عبدالرضا رضوی باباحیدری ،
  1394-02-31 - 04:38

  اگر اینها بخواهند غلطی بکنند بهتر است ما با یا بدون حضور داعش در تنگه هرمز تنگه را برای مدتی ببندیم و اجازه عبور و مرور را به سختی به دیگران بدهیم و فی الفور نیروها و ادوات آماده را در گلو گاههای منطقه تنگه حاضر کنیم تا آنکه قلاده این عو عو کنهای معویه صفت را در دست دارد حساب کار دستش بیاید که عدم امنیت ایران یعنی عدم امنیت انرژی دنیا بعد هم از هر جایی که رخنه کردند به مردم اعلام بشود که تمام منطقه با خاک یکسان می شود و به گربه و سگ هم رحم نخواهد شد پس هر کس با داعش یا هر اسمی که می گذارند نیست از منطقه برود و بعد واقعا همه چیز را قلع و قمع کنند تا بفهمند که سمبه چقدر پر زور است به امید سر افرازی خاکساران درگاه حضرت قائم و ظهور و حضور حضرتش
  سید عبدالرضا رضوی باباحیدری
 • دل بسته ی آقای خراسانی خویشم ،
  1394-02-31 - 02:23

  صلابت و اقتدار رزمندگان 8 سال دفاع مقدس را فقط در بیانات آقا می بینم
  چه خوب که شما هستید و ان شا الله باشید و باشید و باشید ... 
  در زمانه ای که همه ی ارزش ها در حال تغییر است وجود پر برکت شما انگیزه ای برای همه ی کارهای ماست
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احفظ قائدنا الامام خامنه ای 
 • كاظم ،
  1394-02-31 - 01:15

  عزم راسخ و عدم انفعال؟؟؟چطور باید به ان دست یافت...؟؟؟
  قطعا جز با حرکت رو به جلو نخواهد بود...ما باید نتنها فعالیت های هسته ای مون رو ادامه بدیم بلکه باید به همه ثابت کنیم اگر تا امروز همکاری با اژانس داشتیم بابت بزرگ منشی خودمان بوده.اگر امروز کلیه عملکرد های داوطلبانه خود را قطع کنیم دوربین های اژانس را خاموش کنیم مطمعنن میشود از حالت انفعال خارج بشیم.بایستی اراده کنیم.عزم راسخ داشته باشیم
 • وحید اقاهادی ،
  1394-02-31 - 00:52

  فدای شما جوونیمون
 • بهرام ،
  1394-02-31 - 00:43

  جانم فدای رهبر. مرگ برامریکا
 • مسعود دیپلمات ،
  1394-02-30 - 23:29

  همه می دانیم که آمریکا با داشتن هزاران کلاهک هسته ای، ترسی از بمب هسته ای احتمالی ما ندارد. پس چرا علیرغم اعلام جمهوری اسلامی مبنی بر حرمت استفاده از سلاح هسته ای و پذیرش نظارت ان.پی.تی همچنان بدنبال تحدید توانائی هسته ما می باشد؟ در حالیکه خودش برای حفظ اسرائیل، چندین کلاهک هسته ای را در اسرائیل انبار کرده و بواسطه آن در منطقه زور گفته و فساد می کند؟! بدیهی است که آمریکا از بروز یک قدرت مستقل و بلقوه اتمی دیگری که قادر به مقابله با سیاست های تروریستی و زورگوئی آمریکا در منطقه باشد واهمه دارد.
  اکنون سئوال اینجاست که چرا ما باید در مقابل این زورگوئی کوتاه بیاییم و خودمان را بالاختیار و برای مال دنیا و خوشآمد تجار بازاری خلع سلاح کنیم تا آنها هرکار دلشان خواست بکنند. آیا این عمل دور از احتیاط نیست؟ آیا عزت بدست آمده در 37 سال فداکاری و جانبازی و تحمل مصائب متعدد بر باد نمی رود؟!
  اقتدار و عزت واقعی در این است که دولت بتواند بر اساس اصول شرعی همچنان به گسترش کار های هسته ای خود بدون هرگونه محدودیت و با کمال صلابت ادامه بدهد و فقط در قبال الغاء تحریم ها اجازه بدهد که نظارت در قالب ان.پی.تی اعمال گردد بدون اینکه حتی احاقیه ان.پی.تی را امضاء نماید.
  پذیرش هرگونه محدودیت دیگری در برابر برنامه هسته ای ایران دور از احتیاط است.
  با اتکال به خداوند متعال و مردم غیور و شهید پرور ایران اسلامی 10 سال دیگر هم صبر و تحمل کنید . نصرت الهی انشاءالله نزدیک است . مطمئن باشید که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
  کسب مجوز غنی سازی محدود و حذف آب سنگین از برنامه هسته ای، افتخار بزرگی نیست .
  
 • میلاد ،
  1394-02-30 - 23:28

  اللهم احفظ و انصر قائدنا
 • آیت کائیدی ،
  1394-02-30 - 22:59

  آفرین و دورد بر دلیری و پایمردی رهبر ایران حضرت آیت الله خامنه ای. ایشان در نهایت ریز بینی و دور اندیشی خواب دشمنان ایران بزرگ را نقش بر آب می کند.
  دردود بر شما.
 • morteza mimaii*هیوای شوشتر ،
  1394-02-30 - 22:46

  دشمنان ایران اسلامی بدانند پاسداران حریم امنیت ملی بیدارند و ﻭﺍﮐﻨﺶ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺳﺨﺖ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ.
 • قائمی ،
  1394-02-30 - 22:40

  درود بر رهبر شجاع، خدایا ما را قدردان رهبری قرار بده.
 • فدایی رهبر ،
  1394-02-30 - 22:25

  سلام حضرت آقا 
  جانم فدایت 
  آقا جان خوب تو دهن استکبار و عوامل شیفته و دل بسته استکبار زدی .
  قربونت برم که در این طوفان مسائل و مشکلات یک تنه علم انقلاب رو بدوش داری
در این رابطه بخوانید :
پیامک‌های این دیدار
 • رهبر انقلاب: مسئولان عزیز ما که در این میدان شجاعانه حرکت می‌کنند، بدانند تنها راه مقابله با دشمن وقیح، عزم راسخ و عدم انفعال است. باید بتوانند پیام و عظمت ملت ایران را در مذاکرات نشان دهند.‌
 • رهبر انقلاب: بنده خبرهایی دارم که دشمنان با همراهی برخی مسئولان سفیه منطقه‌ی خلیج فارس درصددند که جنگ‌های نیابتی را به مرزهای ایران بکشانند/ آنها بدانند اگر شیطنتی صورت گیرد واکنش ایران بسیار سخت خواهد بود‌.
 • رهبر انقلاب: می‌گویند اجازه‌ی مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای باید داده شود. این یعنی بازجویی/ من اجازه نمی‌دهم بیگانگان با دانشمندان و فرزندان عزیز ملت که این دانش را به اینجا رساندند بیایند حرف بزنند.
 • رهبر انقلاب در دانشگاه امام حسین (ع): باز در مذاکرات حرف‌های تازه می‌زنند/ درباره‌ی بازرسی‌ها گفتیم اجازه نمی‌دهیم از هیچ یک از مراکز نظامی هیچ‌گونه بازرسی از سوی بیگانگان انجام شود.
 • مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین علیه‌السلام صبح امروز با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده‌ی کل قوا برگزار شد.
جمله‌های برگزیده این دیدار
آخرین‌ها
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی