news/content
پیوندهای مرتبطفيلمفيلم
1398/02/18

فراخوان | افطاری ساده در مناطق سیل‌زده کشور


«افطاری ساده» پویش همگانی است که پس از طرح دغدغه‌ی رهبرانقلاب در سال ۱۳۹۲ در خطبه‌های عید سعید فطر به راه افتاد و سال به سال در جامعه رواج بیشتری یافت. همزمان با رونق گرفتن این کار خیر و برای تبلیغ و ترویج بیشتر آن، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR هرسال از مردم شریف ایران درخواست کرده است که از افطاری‌های ساده -توزیع افطاری در سطح معابر عمومی- در محله یا شهرتان عکس تهیه و با هشتگ #افطاری_ساده در صفحه خود منتشر کنند تا به ترویج این سنت ارزشمند کمک شود.
‌‌
امسال، هموطنان عزیزمان در چند استان کشور درگیر سیل شده‌اند.
‌‌
توجه ویژه رهبر انقلاب به معیشت آسیب‌دیدگان و ادامه‌دار بودن پیامدهای سیل باعث شد تا با همراهی کمیته‌ی امداد امام خمینی(ره) به کمک این عزیزان بشتابیم. برای همین تصمیم داریم با کمک شما، سنت حسنه‌ی افطاری‌های عمومی را به سمت مناطق سیل‌زده هدایت و اجرا کنیم.
‌‌
با مشارکت شما مردم عزیز، تا روزه سه‌شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ مبلغ ۱۲میلیارد ریال معادل ۲۴۰ هزار بسته افطار به پویش افطاری ساده کمک شده است.

شما می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری #۴۴*۸۸۷۷*
و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۰۴۴ به نام کمیته امداد امام خمینی(ره)، در این امر شریک شوید.لطفاً نظر خود را بنویسید:

کدامنیتی : *
اعدادي را که مي بینيد ، وارد کنید
*
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی