news/content
1393/09/06

دیدار مجمع عالی بسیج مستضعفین با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار اعضای مجمع عالی بسیج و نمایندگان اقشار مختلف بسیج، احساس مسئولیت انسانی و الهی و بصیرت را دو پایه‌ی اصلی تفکر منطقی بسیج دانستند و ضمن تحسین تلاش، جدیت و ایستادگی هیأت مذاکره کننده ایرانی، به بی‌نیازی ملت ایران به جلب اعتماد آمریکا اشاره کردند و افزودند: به همان دلیلی که با اصل مذاکرات مخالف نبودیم با تمدید مذاکرات هم مخالف نیستیم البته هر قرار عادلانه و عاقلانه را قبول می‌کنیم اما می‌دانیم که این دولت آمریکا است که نیازمند توافق است و از هرگونه عدم توافق ضرر خواهد کرد و اگر این مذاکرات در نهایت نیز به نتیجه نرسد، جمهوری اسلامی ایران ضرر نخواهد کرد.
رهبر انقلاب اسلامی، همراه شدن فکر و علم و منطق را با عشق و انگیزه‌های درونی، رمز حضور موفق بسیج در میدان‌های متنوع و گسترده عمل خواندند و افزودند: اولین و اصلی‌ترین پایه‌ی تفکر بسیجی که برگرفته از مبانی مستحکم دینی است، احساس مسئولیت انسانی و الهی در قبال خود و خانواده و جامعه و بشریت است.
ایشان افزودند: دومین پایه‌ی تفکر بسیجی که تکمیل‌کننده‌ی پایه‌ی اول و شرط لازم آن است، بصیرت و روشن‌بینی به معنای شناخت زمان و اولویت‌ها، شناخت دوست و دشمن و شناخت ابزار مقابله با دشمن است.
رهبر انقلاب اسلامی، نبود بصیرت را زمینه‌ساز  گرفتار شدن در شبهات، نادانی‌ها و کج‌فهمی‌ها دانستند و خاطرنشان کردند: کسانی که بصیرت ندارند، همانند بیچارگانی که در فتنه‌ی ۸۸ گرفتار شدند، در فضایی غبارآلود حرکت و عمل می‌کنند و به همین علت چه بسا به دشمن کمک کنند و دوست را هدف حمله قرار دهند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید براینکه احساس مسئولیت بدون داشتن بصیرت، بسیار خطرناک است، گفتند: برخی افراد، در دوران مبارزات قبل از انقلاب، و در سه دهه‌ی اخیر با احساس مسئولیت اما بدون بصیرت اقداماتی کردند که در نهایت به ضرر نهضت امام و انقلاب و کشور تمام شد.
ایشان با اشاره به تأکیدهای مکرر خود در جریان فتنه‌ی سال ۸۸ بر موضوع بصیرت، گفتند: در همان ایام برخی از تکرار موضوع بصیرت، ناراحت شدند اما من باز هم بر بصیرت تأکید می‌کنم، زیرا هرچه انگیزه و مسئولیت انسان بیشتر باشد ولی بصیرت نباشد، خطر بیشتر است و به این چنین فردی هیچ اطمینانی نیست.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به تیزبینی و روشن بینی امام رحمه‌الله که در مقاطع مختلف همه مسائل مورد نیاز را بیان و جهت‌گیری‌ها را مشخص می‌کرد، گفتند: امام بزرگوار رحمه‌الله هم فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد و هم جهت‌گیری و هدف اصلی را نشان داد و گفت: «هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید».
ایشان با اشاره به سخن معروف امام رحمه‌الله که فرمود «حفظ نظام از اوجب واجبات است» افزودند: افرادی که سخنان امام رحمه‌الله را درک نکردند، در برخی مقاطع خطاهایی فاحش مرتکب شدند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع‌بندی این بخش از سخنان خود افزودند: حتی برای یک لحظه هم نباید از «احساس مسئولیت» به عنوان پایه‌ی اصلی تفکر بسیجی و «بصیرت» به عنوان شرط لازم آن، غفلت کرد.
ایشان با تأکید بر اینکه با چنین نگاهی می‌توان تعریف دقیق از «بسیجی» ارائه کرد، افزودند: هر فردی که با احساس مسئولیت و بصیرت مشغول فعالیت است، هر جا باشد بسیجی است، بنابراین اکثریت قاطع ملت ایران بسیجی هستند.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: البته قرارگاه اصلی این دایره‌ی عظیم، نیروی مقاومت بسیج است که باید الهام‌بخش نظم و تعلیم و تربیت، و حضور و حرکت باشد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عرصه‌ی فعالیت بسیج را نامحدود و بی‌پایان خواندند و افزودند: عرصه‌های دفاع، سازندگی، سیاست، اقتصاد، هنر، علم و فناوری، تشکل‌های مذهبی، و در واقع همه‌ی عرصه‌ها، میدان حضور بسیج است.
ایشان با تأکید بر اینکه در همه‌ی این عرصه‌ها الگوهای برجسته و شاخصی وجود دارد افزودند: این نخبگان در عرصه‌ی علم و تحقیق بسیجی‌وار فعالیت کردند از جمله اینکه آن زمانی که دشمن با خباثت تمام تلاش کرد تا تمام درها را به روی ملت ایران ببندد و مانع از دستیابی بیماران به رادیوداروها شود، شهید شهریاری و همکاران وی با تلاشی بسیجی، توانستند اورانیوم غنی‌شده‌ی بیست درصد و صفحه سوخت را تولید کنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به نکته مهم دیگر اشاره کردند و افزودند: این تفکر بسیجی که پایه‌گذار آن امام بزرگوار رحمه‌الله بود، اکنون صادر شده و همچون عطر گل‌های بهاری است که کسی نمی‌تواند جلوی آنرا بگیرد.
ایشان افزودند: نسیم روح‌افزا و روانبخش تفکر بسیجی را اکنون در عراق، سوریه، لبنان، و غزه شاهد هستیم و به لطف خداوند در آینده‌ی نه چندان دور، در قدس شریف و برای نجات مسجدالاقصی هم شاهد آن خواهیم بود.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: براساس همین واقعیت‌ها و به برکت تفکر بسیجی، جمهوری اسلامی ایران شکست‌ناپذیر است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: بسیجی بودن اکثریت قاطع ملت ایران، دلیل شکست‌ناپذیری نظام اسلامی است اما این به معنای غفلت از امتحان‌ها و جهت‌گیری حرکت نیست.
ایشان تأکید کردند: جهت‌گیری اصلی حرکت نظام اسلامی، مقابله با استکبار و دولت استکباری آمریکا است و نباید در این جهت‌گیری سستی و یا اشتباهی به‌وجود آید البته ما با ملت یا کشور آمریکا مشکلی نداریم، بلکه مشکل ما زورگویی و زیاده‌خواهی دولت آمریکاست.
رهبر انقلاب اسلامی درباره تمدید مذاکرات با پنج به علاوه یک افزودند: به همان دلیلی که با اصل مذاکره مخالفت نکردیم، با تمدید هم مخالف نیستیم اما باید به چند نکته نیز توجه کرد.
ایشان هیأت مذاکره‌کننده‌ی ایران را پرتلاش، جدی، دلسوز، مستحکم و منطقی خواندند و افزودند: هیأت ایرانی حقاً و انصافاً در مقابل حرف زور ایستادگی می‌کند و بر خلاف طرف مقابل، حرفش را هر روز عوض نمی‌کند.
رهبر انقلاب با اشاره به برخوردهای دوگانه‌ی آمریکایی‌ها افزودند: آنها در مجالس خصوصی و در نامه‌پراکنی یک جور حرف می‌زنند و در سخنان عمومی یک جور دیگر!
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با یادآوری عقبه‌های مختلف «دیپلماتیک، سیاسی و رسانه‌ای طرف‌های مقابلِ ایران» گفتند پشت سر هر کدام از مذاکره‌کنندگانِ با ما یک لشکر قرار دارد و در میان آنها، آمریکا از همه بداخلاق‌تر و انگلیسی‌ها از همه موذی‌ترند.
ایشان افزودند: هم ملت ایران و هم طرف‌های مذاکره‌کننده بدانند که اگر مذاکرات به نتیجه نرسد آنکه بیش از همه ضرر می‌کند آمریکایی‌ها هستند نه ما.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: با قاطعیت و استدلال محکم معتقدیم که قصد واقعی استکبار، جلوگیری از رشد و عزت و اقتدار روزافزون ملت ایران است.
ایشان، مسئله هسته‌ای را فقط یک بهانه خواندند و افزودند: البته آنها بهانه‌های دیگری هم دارند اما هدف واقعیِ تحریم و فشار اقتصادی به عنوان عاملی مهم، متوقف کردن پیشرفت ایران است.
ایشان اذعان رسانه‌های غربی به کاهش محبوبیت رئیس‌جمهور آمریکا، میزان بسیار پایین شرکت‌کنندگان در انتخابات اخیر آمریکا و حوادث فرگوسن را از جمله نشانه‌های متعدد شکاف عمیق ملت و دولت آمریکا برشمردند و در تبیین نیاز دولت آمریکا به مذاکرات هسته ای خاطرنشان کردند: مقامات آمریکایی با توجه به همین مشکلات روزافزون، نیاز به یک موفقیت و پیروزی بزرگ دارند.
رهبر انقلاب افزودند: اما برخلاف آمریکا، اگر مذاکرات به توافق نرسد برای ما آسمان به زمین نمی‌آید چون راه حلی داریم به نام اقتصاد مقاومتی.
ایشان اقتصاد مقاومتی را در کوتاه‌مدت باعث کاهش ضربات دشمن برشمردند و افزودند: همان‌گونه که صاحب‌نظران نیز معتقدند این نگاه در میان‌مدت و بلندمدت به حرکت عظیم ملت ایران، اوج خواهد داد.
رهبر انقلاب با انتقاد از سخنان برخی مقامات آمریکا بعد از تمدید مذاکرات افزودند: آنها می‌گویند ایران باید اعتماد جامعه‌ی جهانی را جلب کند که در این حرف دو نکته‌ی کاملاً غلط وجود دارد.
ایشان افزودند: اولین نکته این است که این چند کشور معدود، نام خودشان را جامعه‌ی جهانی گذاشته‌اند و برای اثبات این حرف حدود ۱۵۰ کشور عضو غیرمتعهدها و میلیاردها نفر از جامعه‌ی بشری را عملاً از جامعه‌ی جهانی حذف می‌کنند.
رهبر انقلاب تأکید کردند: نکته دوم این است که ما اصلاً به اعتماد کردن آمریکا هیچ احتیاجی نداریم و نمی خواهیم اعتماد او را جلب کنیم چرا که برای ما اهمیتی ندارد. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: اینها مستکبرند و ما آبمان با مستکبران در یک جوی نمی‌رود.
ایشان با اشاره به یک نکته دیگر از سخنان مقامات آمریکایی درباره ضرورت حفظ امنیت اسرائیل در سایه‌ی مذاکرات هسته‌ای تأکید کردند: این را بدانید که چه توافق هسته‌ای بشود و چه نشود، اسرائیل روزبه‌روز ناامن‌تر خواهد شد.
رهبر انقلاب در همین زمینه افزودند: البته مقامات آمریکایی حتی در همین حرفشان نیز صادق نیستند چرا که دولت‌مردان امریکا در واقع دنبال منافع و امنیت فردی خودشان هستند نه امنیت اسرائیل.
ایشان در تشریح این نکته افزودند: هدف اصلی مقامات آمریکایی، راضی نگاه‌داشتن شبکه‌ی جهانی سرمایه‌داران صهیونیست است چرا که این شبکه هم به آن‌ها رشوه و پول و مقام می‌دهد هم در صورت مخالفت، آنها را تهدید، رسوا و یا حتی ترور می‌کند.
ایشان با اشاره به صداقت مسئولان ایرانی با ملت، ایستادگی ملی ایرانیان را در مقابل حرف زور خاطرنشان کردند و افزودند: اگر در مذاکرات حرف منطقی زده، و قرارهای عادلانه و عاقلانه گذاشته شود قبول می‌کنیم اما ایران، از صدر تا ذیل از آحاد مردمش تا همه مسئولانش در مقابل زیاده‌خواهی می‌ایستند.
رهبر انقلاب در پایان سخنانشان چند نکته را خطاب به بسیجیان بیان کردند. توصیه به حلم و بردباری، صدق و صفا و پاکدامنی، شجاعت و فداکاری، دوری از تکبر، جلوگیری از «سایش اعتقادی، ایمانی و عملی در مواجهه با وسوسه‌های مختلف»، توجه به ساماندهی همه اقشار در بسیج، و ضرورت ارتباط این اقشار از جمله این نکات و توصیه‌ها بود.
رهبر انقلاب کمک دولت به رشد و گسترش بسیج را ضروری خواندند و افزودند: پایه‌ی اقتصادی مقاومتی تقویت تولید داخلی است که مسئولان دولتی در این زمینه از بسیج کمک بگیرند.

پیش از بیانات رهبر انقلاب سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده‌ی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بر آمادگی بسیج برای ایفای وظایف و مسئولیت‌ها تأکید و خاطرنشان کرد: مجموعه عظیم بسیج در مسیر نوسازی خویش و به منظور ترویج و استحکام‌بخشی به تفکر انقلاب اسلامی در جامعه سازماندهی جدیدی را برای گسترش ظرفیت نخبگان جامعه تعریف کرده که عالی‌ترین سطح آن مجمع عالی بسیج است.

همچنین سردار سرتیپ محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز در سخنانی با اشاره به تشکیل مجمع عالی اقشار بسیج مستضعفین گفت: این مجمع تلاش می‌کند با تبیین مواضع و ایجاد وحدت نظر، راه‌های پیشرفت سریع‌تر انقلاب اسلامی را هموار سازد.

لطفاً نظر خود را بنویسید:

کدامنیتی : *
اعدادي را که مي بینيد ، وارد کنید
*
نظرات مخاطبان : [ تعداد نظرات منتشره : 37 نظر ]
 • سید هادی ذاکری ،
  1393-10-13 - 07:48

  با ولایت تا شهادت
  جانم فدای رهبر
 • حلالم کن آقا ،
  1393-09-15 - 10:46

  مثل همیشه با اقتدار
  چقدر اقتدارتون منو یاد امام میندازه
  الهی که سایه تون همیشه بالا سر این کشور باشه...
  اونقدر نامه هامو بی جواب گذاشتین ...
  اونقدر صدامو نشنیدین که خدای مهربون دوبار شما رو اورد تو خوابم...
  کاش خوابم واقعیت پیدا کنه...
  کلی حرف براتون دارم آقا...
  
 • محدثه ،
  1393-09-10 - 15:51

  واقعا سخنان ایشان قوت قلبی برای تمام جامعه است.
 • محدثه ،
  1393-09-10 - 15:51

  واقعا سخنان ایشان قوت قلبی برای تمام جامعه است.
 • علي سيرجاني ،
  1393-09-09 - 17:52

  لبيك يا امام خامنه اي
  به خدا اگر گوش به حرف رهبرمان دهيم و عمل كنيم در دنيا و اخرت پيروزيم
 • عمار رهبر ،
  1393-09-09 - 09:09

  این استقامت و ایستادگی رهبر در برابر مستکبران کاش موجب بصیرت برخی مسئولین میشد
  خدایا رهبر عزیزمان امام خامنه ای را در کنف حمایت حضرت مهدی(عج) مصون و محفوظ بدار
  بسیج گوش به فرمان ولایت همیشه در صحنه آماده و حاضر است
  
 • بشارتی ،
  1393-09-08 - 09:59

  سلامتی امام المسلمین،امام خامنه ای صلوات 
 • سعیده کمالی ،
  1393-09-07 - 23:28

  با عرض سلام و خداقوت ب امیده کشورمون حضرت آقا..
  ممنون ک با سخنرانیاتون نگرانی ها رو ازبین میبرید.
 • محمدطاها ،
  1393-09-06 - 22:30

  لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین(ع) است
  تا کور شود هر آنکه نتواند دید
  اللهم عجل لولیک الفرج و حفظ قائدنا الخامنه ای(مدظله العالی)
 • امید-1376 ،
  1393-09-06 - 22:11

  خدا حفظتون کنه آقا
 • dokoohe313 ،
  1393-09-06 - 22:00

  لبیک یا امام
 • رضا ،
  1393-09-06 - 21:24

  خداوند طول عمر به ایشان عطا فرماید...
  واقعا سخنان ایشان قوت قلبی برای تمام جامعه است.
 • مهدی ،
  1393-09-06 - 21:12

  با عرض سلام و ادب.
  انشاالله که همه عزیزان پیرو رهبر عظیم الشآن و بسیجی مخلص و در راه امام عصر باشیم،جمیعآ صلوات محمدی.
 • احتشامی ،
  1393-09-06 - 21:05

  بنده سپاسگزارم از فعالیت های تحسین آمیز شما. 
  خداوند ان شاءالله اوّل رهبر معظم انقلاب و دوم شما را همیشه سرافراز و سربلند بدارد.
 • بشارت ها ،
  1393-09-06 - 21:04

  سلام علیکم
  با آرزوی توفیق وطول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری 
  انتظار داریم متن کامل فرمایشات مقام معظم رهبری در اسرع وقت در سایت قرار گیرد.
 • نادر ،
  1393-09-06 - 20:17

  پس چرا مشروح بیانات رهبری را منتشر نمی کنید؟!
 • 1393-09-06 - 20:09

  من به فضل خدا یک بسیجی ام، ولی نه در کسوت یک بسیجی و یا یک حزب اللهی و یا یک متدین، بلکه در کسوت یک انسان آزاده اعلام می کنم که الحق و الانصاف رهبر ملت ایران به معنای واقعی کلام در ایمان و اعتقادات، در بصیرت و روشن بینی، در روشن گری و بصیرت بخشی، در عزت و دلاوری، در شجاعت و غیرت و در حلم و بردباری در اوج هستند.
  خالصانه از درگاه خداوند متعال دعا می کنم که این بنده ی حقیر خود را قدردان وجود چنین رهبری قرار دهد و سایه ی پربرکتش را تا زمان ظهور صاحب علم از سر ما کوتاه نگرداند و به ما هم توفیق بدهد که تنهایش نگذاریم.
  الهی آمین
 • 1393-09-06 - 19:46

  چرا گاهی بخشی یا تمام فیلم بعضی از سخنرانی های مهم حضرت آقا از تلویزیون پخش نمیشه؟!
 • سرباز سیدعلی ،
  1393-09-06 - 19:13

   امروز الحمدالله رهبری داریم که راه را به خوبی نشان میدهد 
  اطلاعت از امر ولی واجب است 
  ان شالله همیشه عاشورایی باشید
 • وقف أهل البیت ،
  1393-09-06 - 18:51

  فدای آقام بشم ...
  
  خدایا تو را به صورت سیلی خورده زهرا سلام الله علیه قسم میدهیم که رهبر و مولای عزیز ما را در پناه و سایه خود نگه دار ...
  آمین یا رب العالمین
 • سعید فاتحی ،
  1393-09-06 - 18:36

  سلام.لطفا اینفوگرافیک این بیانات رو در اولین فرصت ممکن در سایتتون قرار بدین.
 • حسین قلمبر ،
  1393-09-06 - 18:36

  کاش که امروز منم آنجا بودم مطمئن هستم ایران آمریکا را شکست خواهد داد
 • 1393-09-06 - 17:03

  ما همواره پشت رهبر عزیزمان ایستادیم وبه ندای ایشان لبیک محکم می گوییم
 • علی ،
  1393-09-06 - 16:35

  سلام خواهشمدنم صوت دیدار را زودتر قرار دهید 
  متشکرم از زحمات شما
  پاسخ KHAMENEI.IR :
  سلام علیکم.
  برای شنیدن صوت دیدار به مطلب مرتبط مراجعه نمایید.
  پیوند مرتبط :دیدار اعضای مجمع عالی بسیج با رهبر انقلاب
 • آرش ،
  1393-09-06 - 15:41

  به راستی که رهبری با اخلاق ترین، منصف ترین و باهوش ترین سیاستمدار هستند... 
  لطفا فیلم و صوت دیدار رو برای دانلود بگذارید....بی صبرانه منتظریم....
 • آرش ،
  1393-09-06 - 15:39

  به راستی که رهبری با اخلاق ترین، منصف ترین و باهوش ترین سیاستمدار هستند...
 • 1393-09-06 - 15:37

  "این را بدانید که چه توافق هسته ای بشود و چه نشود، اسرائیل روز بروز ناامن تر خواهد شد."
  
  چرا این جمله تو پیامکاتون نبود؟
 • هادی ،
  1393-09-06 - 15:34

  فدایی دارییییییییییی آقاااااااا .
  
 • shahab sagheb ،
  1393-09-06 - 15:28

  تمام افتخار ام این است که بسیجی ام
  لبیک یا خامنه ای
 • shahab sagheb ،
  1393-09-06 - 15:28

  تمام افتخار ام این است که بسیجی ام
  لبیک یا خامنه ای
 • دانشجو ،
  1393-09-06 - 14:52

  ای کاش با او باشیم
 • مهدی ،
  1393-09-06 - 14:45

  خداوند به رهبر دلیر وشجاعمان سلامتی و طول عمر عنایت فرماید .انشاالله
 • علی ،
  1393-09-06 - 14:38

  با سلام
  لطفا فیلم دیدار رو هم برای دانلود قرار دهید ..
  ممنون
 • احسان ،
  1393-09-06 - 14:26

  فرمایشات حضرت امام خامنه ای واقعا روشن کننده راه هستند.
  این جمله امام خامنه ای اصل مطلب سخنرانی امروز ایشان بود:"اینها مستکبرند و ما آبمان با مستکبران در یک جوی نمی رود."
 • Gomnam ،
  1393-09-06 - 13:58

  با عرض سلام و ادب و احترام
  خدا قوّٺــــــــــ
  
  جسارتاً اگر در انتشار مشروح اخبار سرعت ببخشید،
  عاشقان را که دل در دل نداشته و منتظر خواندن و شنیدن
  بیانات لیلای خویش جهت انتشار و عمل به آن هستند را
  از درد انتظار نجات میدهید...
  
  لبیک یا خامنه ای ...
 • احمد حسینی ،
  1393-09-06 - 13:46

  کاش که امروز منم آنجا بودم.
 • بسیجی ،
  1393-09-06 - 11:54

  کاش منمم اونجا بودم
پیامک‌های این دیدار
 • اگربه توافق نرسیم ضرر نمی‌کنیم/ راه‌حل ما اقتصاد مقاومت است/ می‌گویند ایران باید اعتماد جامعه‌ی جهانی راجلب کند/ جامعه‌ی جهانی یعنی چند کشور مستکبر آمریکا، انگلیس و فرانسه که ارتباط رؤسایشان با ملت‌هایشان قطع است؟/ آیا ۱۵۰ کشور غیرمتعهد و میلیاردها نفر از مردمشان جامعه‌ی جهانی نیست؟
 • دولت آمریکا با ملتش صادق نیست/ مردم آمریکا به نظام سیاسی‌شان بی‌اعتمادند/ آمار شرکت‌کنندگان انتخابات اخیر آمریکا بسیار پایین بود/ دولت آمریکا در حوادث فرگوسن با مردم خود می‌جنگد.
 • آمریکا از همه بد اخلاق‌تر و انگلیس از همه موذی‌تر است؛ اگر مذاکرات به نتیجه نرسد، بیش از همه آمریکا ضرر می‌کند نه ما/ ما با دولت خود روراست هستیم و حقیقت مطلب را گفته‌ایم.
 • طرف مقابل یعنی عمدتا آمریکا غیرمنطقی است و هر روز یک حرف می‌زند/ در مجلس خصوصی و نامه‌پراکنی یک‌جور و در اظهارات عمومی طور دیگر/ آمریکا می‌خواهد از مذاکرات برای مشکلات داخلی خود استفاده کند.
 • بنده با تمدید مذاکرات مخالف نیستم به همان دلیل که با اصل مذاکره مخالف نبودم/ هیأت مذاکره‌کننده‌ی ایران حقا و انصافا پرتلاش و جدی هستند، ایستادگی می‌کنند و زیر بار حرف زور نمی‌روند و با جدیت منطق و دلسوزی کار می‌کنند.
 • کسانی‌که نظام اسلامی را تهدید می‌کنند، بدانند جمهوری اسلامی به برکت تفکر، عمل و حرکت بسیجی شکست‌ناپذیراست/ دولت آمریکا دولتی استکباری، زورگو وزیاده‌طلب است و مشکل ما با آمریکا به همین دلیل است.
 • امروز تفکر بسیجی صادر شده/ این تفکر در لبنان، عراق، سوریه و یمن پیروزی به‌وجود آورد و در قدس شریف و نجات مسجدالاقصی هم همین‌گونه عمل خواهد کرد/ اکثریت قاطع ملت ایران بالقوه بسیجی‌اند.
 • رهبر انقلاب در دیدار اعضای مجمع عالی بسیج: امام فرمود هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید/ ایشان حفظ نظام را اوجب واجبات می‌دانست.
 • اعضای مجمع عالی بسیج مستضعفین با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
آخرین‌ها
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی