newspart/index2
شهید علیمحمدی
طراحی این صفحه تغییر کرده است، برای ارجاع به صفحه‌ی قبلی اینجا کلیک کنید.
شهید مجید شهریاری, شهید مصطفی احمدی روشن, شهید علیمحمدی

رضایىنژاد، علىمحمّدى، احمدى روشن؛ اینها نخبگانى بودند در وادى علم و تحقیق که بسیجىوار کار کردند؛ شهید شهریارى بسیجىوار کار کرد.1393/09/06
لینک ثابت
شهید علیمحمدی

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پنجشنبه شب در منزل شهیدان دکتر مجید شهریاری و دکتر مسعود علیمحمدی حضور یافتند و در جمع صمیمی و پرعطوفت خانواده این شهیدان از صبر و استقامت بازماندگان و یادگارانِ «شهدای علم و دین» تجلیل کردند.
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار جداگانه با خانواده های شهیدان دکتر شهریاری و دکتر علیمحمدی با اشاره به مراتب و درجات رفیع این شهیدان نزد خداوند متعال، خاطرنشان کردند: شهادت این دانشمندان برجسته در راه آرمانهای بلند و الهی، «به کشور، انقلاب اسلامی، ملت ایران و محیط علمی» آبرو بخشید و آنان با این شهادت، به بالاترین رتبه از ارزشهای معنوی دست یافتند.
حضرت آیت الله خامنه ای شهادت این دانشمندان برجسته را به وسیله ی دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی، نشانه تولید و رویش قله های علمی در کشور و به دست دانشمندان پرتلاش و نورانی دانستند .
ایشان صبر و پایداری خانواده های شهید را افتخاری بزرگ برای کشور برشمردند و افزودند: اجر و پاداش الهی برای این جانفشانی ها و خونهای به ناحق ریخته، بزرگترین تسلی است ضمن آنکه قدردانی و ارزش گذاری مردم و رسانه ها، تسلای دیگری برای تحمل این حادثه سخت و سنگین است و این صبر و تحمل شما، موجب جلبِ رحمت الهی می شود. 
رهبر انقلاب اسلامی، به خانواده های این دو دانشمند شهید توصیه کردند: راه معنوی و علمی آنان را ادامه دهید و چراغ پرفروغی برای ارشاد و راهنمایی جوانان این سرزمین باشید.1389/11/04

لینک ثابت
شهید علیمحمدی

بسم الله الرحمن الرحیم‏ 
شهادت استاد دانشمند مرحوم آقای دکتر مسعود علی محمدی رضوان الله علیه را به مادر و همسر و خاندان گرامیش و به همه‏ی دوستان و شاگردان و همکارانش تبریک و تسلیت عرض می‏کنم.
دست جنایت‏کاری که این ضایعه را آفرید، انگیزه‏ی دشمنان جمهوری اسلامی را که ضربه زدن به حرکت و جهاد علمی کشور است، افشاء و برملا کرد. بی‏گمان همت دانشمندان و استادان و دانش‏پژوهان کشور، به رغم دشمن، این انگیزه‏ی خباثت‏آلود را ناکام خواهد گذاشت. علوّ درجات آن شهید سعید و صبر و اجر بازماندگان را از خداوند متعال مسئلت می‏کنم.
سیّد علی خامنه‏ای‏1388/10/25

لینک ثابت
شهید علیمحمدی

شهادت استاد دانشمند مرحوم آقای دكتر مسعود علی محمدی رضوان الله علیه را به مادر و همسر و خاندان گرامیش و به همه‌ی دوستان و شاگردان و همكارانش تبریك و تسلیت عرض می‌كنم.

دست جنایت‌كاری كه این ضایعه را آفرید، انگیزه‌ی دشمنان جمهوری اسلامی را كه ضربه زدن به حركت و جهاد علمی كشور است، افشاء و برملا كرد. بی‌گمان همت دانشمندان و استادان و دانش‌پژوهان كشور، به رغم دشمن، این انگیزه‌ی خباثت‌آلود را ناكام خواهد گذاشت. علوّ درجات آن شهید سعید و صبر و اجر بازماندگان را از خداوند متعال مسئلت می‌كنم1388/10/25

لینک ثابت
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی