news/content
نسخه قابل چاپ
1394/07/08

سفر رهبر انقلاب به نوشهر و حضور در مراسم دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری ارتش

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده‌ی معظم کل قوا صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم دانش‌آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی رحمه‌الله نوشهر حضور یافتند.
در این مراسم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به حادثه‌ی تأسف‌بار و خونین منا، آن را به‌دلیل جان باختن هزاران نفر از حجاج به‌ویژه صدها نفر از حجاج ایرانی، عزا و مصیبتی واقعی برای ملت ایران خواندند و با اشاره به لزوم تشکیل کمیته‌ی حقیقت‌یاب با حضور کشورهای اسلامی و از جمله ایران، گفتند: دولت عربستان در انتقال ابدان مطهر جان‌باختگان به وظایف خود عمل نمی‌کند و جمهوری اسلامی ایران نیز تاکنون با خویشتن‌داری و ادب اسلامی، حرمت برادری را در دنیای اسلام نگه داشته است، اما این را بدانند که اندک بی‌احترامی به ده‌ها هزار نفر از حجاج ایرانی در مکه و مدینه و عمل نکردن به وظایف برای انتقال ابدان مطهر، عکس‌العمل سخت و خشن ایران را در پی خواهد داشت.
ایشان با اشاره به جان باختن مظلومانه و با زبان تشنه‌ی حجاج در حادثه‌ی منا و عزادار شدن خانواده‌هایی که مشتاقانه منتظر بازگشت عزیزان خود بودند، افزودند: هنوز تعداد دقیق جان‌باختگان ایرانی در این حادثه مشخص نیست و احتمال افزایش آمار به صدها نفر دیگر وجود دارد و این حادثه، واقعا مصیبت بزرگی برای ملت ایران است.
رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به برخی گزارش‌ها مبنی بر جان باختن احتمالی بیش از پنج هزار نفر در حادثه‌ی منا، خاطرنشان کردند: درحالی‌که قرآن کریم خانه‌ی خدا را محل امنیت و حج را جایگاه امنیت می‌داند اما اکنون باید پرسید که، «آیا این، امنیت است؟»
 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم تشکیل «کمیته‌ی حقیقت‌یاب» با حضور کشورهای اسلامی و از جمله ایران، خاطرنشان کردند: ما فعلاً درباره‌ی علت این حادثه، قضاوت پیش از موعد نمی‌کنیم اما معتقدیم دولت عربستان به وظایف خود در قبال مجروحان حادثه‌ی منا عمل نکرده است و آنان را با حالتی مستأصل و تشنه رها کرد.
ایشان به مشکلات به‌وجود آمده در انتقال بدن‌های مطهر جان‌باختگان حادثه‌ی منا و پیگیری مسئولان کشور اشاره کردند و با تأکید بر لزوم ادامه‌ی پیگیری‌های مسئولان، افزودند: در این موضوع، دولت عربستان به وظایف خود عمل نمی‌کند و در برخی موارد نیز موذی‌گری انجام می‌دهد.
 رهبر انقلاب اسلامی گفتند: جمهوری اسلامی ایران تاکنون از خود خویشتن‌داری نشان داده و رعایت ادب اسلامی و حرمت برادری در دنیای اسلام را کرده است اما این را بدانند که دست ایران، برتر از خیلی‌ها است و امکانات بیشتری هم دارد و اگر بخواهد در مقابل عناصر اذیت‌کننده و موذی عکس‌العمل نشان دهد، اوضاع آنها خوب نخواهد بود و در هیچ صحنه‌ی هماوردی، حریف نخواهند شد.
 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه عکس‌العمل ایران اسلامی خشن و سخت خواهد بود، خاطرنشان کردند: در دوران هشت سال دفاع مقدس، قدرت‌های شرق و غرب و کشورهای اطراف از یک عنصر خبیث و فاسد حمایت کردند اما سرانجام همه‌ی آنها سیلی خوردند و بر همین اساس، ایران را می‌شناسند و اگر هم نمی‌شناسند، الان بشناسند.
ایشان با اشاره به حضور ده‌ها هزار نفر از حجاج عزیز کشورمان در مکه و مدینه، هشدار دادند: اندک بی احترامی به حجاج ایرانی و همچنین عمل نکردن دولت عربستان به وظایف خود در قبال بدن‌های مطهر، موجب عکس‌العمل ایران خواهد شد.
رهبر انقلاب گفتند: جمهوری اسلامی ایران اهل ظلم نیست اما ظلم و ستم هیچ‌کس را نیز قبول نمی‌کند، بنابراین حقوق هیچ‌یک از انسان‌ها و ملت‌ها اعم از مسلمان و غیر مسلمان دست‌درازی نمی‌کند، اما اگر کسی بخواهد به حق ملت و کشور ایران دست درازی کند، با او برخورد محکمی خواهد شد و به لطف خدا توانایی این برخورد نیز وجود دارد و ملت ایران، مقتدر و پایدار است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنان خود، «ایمان عمیق»، «شجاعت» و «دانش» را سه عنصر بسیار مهم در تشکیل هویت یک نیروی مسلح خواندند و خاطرنشان کردند: اگر در نیروی مسلح، ایمان نباشد، روحیه‌ی ضعیف‌کشی به‌وجود خواهد آمد، اگر شجاعت نباشد، نیروی مسلح در هنگامه‌ی خطر، قادر به انجام وظیفه‌ی خود نخواهد بود و اگر دانش نباشد، ابزارهای نیروی مسلح در برابر ابزارهای طرف مقابل، کُند خواهند بود.
ایشان هدف قرار دادن خانه‌ها، خیابان‌ها، بازار و حتی مجلس عروسی را در یمن، نمونه‌ای از ضعیف‌کشی و نبود روحیه‌ی شجاعت در یک نیروی مسلح دانستند و با توصیه به جوانان نیروهای مسلح کشور برای تقویت ایمان و شجاعت و ابتکار تحقیقاتی و دانش‌پژوهی، خاطرنشان کردند: امروز نظام اسلامی، هم نیازمند ابزارهای جنگی سخت و هم، ابزارهای جنگی نرم است زیرا دنیای کنونیِ تحت سیطره‌ی قدرت شیاطین، برای انسان‌های خداجو دنیایی خطیر است و باید همواره آماده و مجهز بود.
رهبر انقلاب اسلامی علت اصلی دشمنی قدرتمندان غاصب جهانی با جمهوری اسلامی و ملت شجاع و انقلابی ایران را، ایستادگی ملت در مقابل آنها و حفظ هویت و جوهره‌ی اصلی و حل نشدن در نظامات استکبار، برشمردند و گفتند: آمادگی نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، بسیج و سایر نیروها، فقط به معنای آمادگی برای پیروزی در مقابل دشمن نیست بلکه باید این آمادگی، بازدارنده نیز باشد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به تهدیدهای قدرت‌های جهانی برضد نظام اسلامی، افزودند: ملت ایران در دوران چهار دهه انقلاب به‌ویژه در هشت سال دفاع مقدس نشان داده است که قدرتمند و نیرومند و دارای هویت و گوهر است و در مقابل بدخواهان می‌ایستد.
ایشان با تأکید بر اینکه ملت ایران ثابت کرده، در مقابل استکبار، مقاوم، آگاه و بصیر است و همچنین برای هویت خود و بشریت احترام قائل است، گفتند: ایستادگی در برابر استکبار، احترام به بشریت و همه‌ی ملت‌ها است.
 رهبر انقلاب اسلامی به چنگ و دندان نشان دادن‌های دشمنان اشاره و خاطرنشان کردند: همواره این‌گونه بوده است که مشت کوبنده‌ی انسان‌های مؤمن می‌تواند آنها را وادار به عقب‌نشینی کند.
 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پایان، جوانان نیروهای مسلح را به بازخوانی دقیق قضایای دفاع مقدس و طرح‌های عملیاتی و بازدید از مناطق عملیاتی، از منظر نظامی و استفاده از تجربیات پیشکسوتان توصیه کردند و خطاب به آنان گفتند: شما باید حِصنِ مستحکم کشور و نظام اسلامی، به معنی واقعی کلمه باشید.
در ابتدای این مراسم، رهبر انقلاب اسلامی، با حضور در یادمان شهدا، به شهیدان سرافراز ادای احترام کردند. فرمانده‌ی کل قوا، سپس از یگان‌های حاضر در میدان سان دیدند.
در این مراسم، خانواده‌ی یکی از شهیدان نیروی دریایی ارتش، یک روحانی نمونه، سه تن از فرماندهان، سه تن از اساتید و پژوهشگران و پنج نفر از دانش‌آموختگان نمونه‌ی دانشگاه‌های ارتش هدایای خود را از دست فرمانده‌ی معظم کل قوا دریافت کردند. همچنین یکی از دانش‌آموختگان و نماینده‌ی دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی رحمه‌الله نیز مفتخر به دریافت درجه و سردوشی شدند.
قرائت سوگندنامه‌ی دانشجویان جدید، سرود دسته‌جمعی، و رزمایش میدانی غدیر از دیگر برنامه‌های مراسم امروز بود. در ادامه‌ی مراسم، یگان‌های حاضر در میدان صبحگاه دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر از مقابل جایگاه رژه رفتند.
در این مراسم، همچنین امیر سرلشگر عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش، ضمن خیر مقدم تأکید کرد: ارتش با الهام از روحیه‌ی شهادت‌طلبی و ایثارگری ملت ایران، با اقتدار کامل و ارتقای توانایی‌های رزمی، آماده‌ی مقابله با تهدیدهای نوظهور و جان‌فشانی است.
امیر دریادار دوم حکیمی فرمانده‌ی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر نیز گزارشی از روند تحصیلی و آموزش‌های تخصصی- علمی دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌های افسری ارتش بیان کرد.
در ادامه‌ی این مراسم، دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر در حضور فرمانده‌ی کل قوا، تمرین دریایی انجام دادند.

لطفاً نظر خود را بنویسید:

کدامنیتی : *
اعدادي را که مي بینيد ، وارد کنید
*
نظرات مخاطبان : [ تعداد نظرات منتشره : 66 نظر ]
 • سجاد ،
  1394-07-09 - 00:08

  جانم فدای رهبر
 • نوشین برنا لرستانی ،
  1394-07-09 - 00:07

  رهبر عزیز سلام . 
  با تمام وجود به گفته های شما در جمع نیروی دریایی افتخار کردم به امید خدا آل سعود نابود خواهد شد .....
  الهم عجل لولیک الفرج
 • ابوالحسن ،
  1394-07-09 - 00:01

  لبیک یا مولا
 • ali ،
  1394-07-08 - 23:54

  سلام بر رهبر آزاده
  خدا قوت.
  با تمام وجود به داشتن چنین رهبر مقتدری افتخار میکنم.
 • 1394-07-08 - 23:53

  لبيك
 • امیر حاجی محمد از تهران ،
  1394-07-08 - 23:40

  من زیاد بلد نیستم خیلی روان بگم ولی دمه رهبرمون گرم به مولا حال کردم اینم بگم تا اخرین قطره خون پای این سید هستیم وهمینطور پای اسلام انشاالله که نه ولی اگه جنگ شد یکجوری آل سعود رو حذف میکنیم که یادش بره کجا کشورش هست به ما نمیخورن این حرامیها، یاعلی
 • مراد ،
  1394-07-08 - 23:31

  لبیک لبیک لبیک یا خامنه ای 
 • 1394-07-08 - 23:31

  گوش به فرمانیم
 • عرفان ،
  1394-07-08 - 23:05

  گوش به امر رهبر......
 • امیر نعمت افزا ،
  1394-07-08 - 22:53

  من به ایرانی بودنم افتخار می‌کنم که اقا رهبرمه مرگ بر ال سعود 
 • سعید ،
  1394-07-08 - 22:45

  تا اخرین نفس هدیه به کلام رهبرم
 • 1394-07-08 - 22:44

  رهبرم.تااخرین قطره خون ازشماحمایت خواهیم کرد.بسیارمقتدرانه وباعظمت سخن فرمودید.حاجیان مامظلونانه وناحوانمردانه شهیدشدند.
 • حاج اسماعیل بیگی زاده ،
  1394-07-08 - 22:43

  باسلام درود به ارواح طیبه شهدا
  ای امام وای مقتدای من 
  وجودت امیدوفرمانت فصل الخطاب
  تااخرین قطره خون اماده وگوش به فرمان مولایمان هستیم 
  ازتو به یک اشاره ازمن به سر دویدن 
  دولت خبیث ال سقوط نه ال سعود بداند به فضل الهی حیمنه پوشالیش بزودی زود درهم خواهد شکست.،
 • محمد ،
  1394-07-08 - 22:09

  جشممان به اشاره وگوشمان به فرمان شماست حتی بادست خالی 
  
 • Mj.Ninja ،
  1394-07-08 - 22:01

  اقا جان از شما لب تر کردن واز ما جان فدا کردن ...فقط اقا جان بخواهین تا ما قدرت شمارو به همه دنیا نشان بدیم ...دست خدا به همراهت مولای ما...یاعلی یا زهرا
 • جعفر ،
  1394-07-08 - 21:45

  دلم مالا مال درد است از ظلم ظالمان ملعون وهابی واز خدا بی خبراقا اجازه بدهید تا اول ال سعود را به سزای اعمالشان برسانیم بعد برویم سراغ اسراییل
 • زین اَب ،
  1394-07-08 - 21:35

  رهبرا
  از تو به یک اشاره
  ازما به سر دویدن
 • علی داداش ،
  1394-07-08 - 21:34

  با این گفته های رهبرم بخود میبالم و به ایرانی بودنم افتخار میکنم. 
  زنده باد اقتدار ایرانی با رهبری امام خامنه‌ای 
 • نازنین زهرا ،
  1394-07-08 - 21:31

  به نام خدا
  با عرض سلام و ارادت،
  همچون همیشه فرمایشات شما مرهمی بود بر درد جانکاهمان...لطفا برای نابودی ظالمان و ستمگری های آنها علیه مسلمانان مظلوم دعا بفرمایید...
  در پناه حق باشید
  التماس دعا
 • جواد دریکوند ،
  1394-07-08 - 21:29

  باآروزوی سلامتی .امام ورهبر عزیز آمادهایم آماده و پا در رکاب
 • مهرشادمیردار ،
  1394-07-08 - 20:23

  لبیک یاخامنه ای
 • احسان ،
  1394-07-08 - 20:23

  ما عاشق شهادتیم   منتظر امر ولایتیم
  
 • سهیل ،
  1394-07-08 - 20:17

  پاسخ ایران سخت و خشن خواهد بود
 • ابوالفضل ،
  1394-07-08 - 20:08

  آقا جان خیلی نوکرتم ..................... خدا میدونه لرزه به بدنشون انداختی در پناه خدا .......اللهم صل علی محمد وآل محمد....................
 • مجتبی رضوانی ،
  1394-07-08 - 19:50

  تنها چیزی که تو این دنیا یه ذره ارزش داره در راه خدا بدهیم همین جان ناقابل ماست.
  رهبرم اذن شهادت را بده
 • آیت ،
  1394-07-08 - 18:00

  دست خدا بر سر ما خامنه ای رهبر ما. درود بر شرافت و شجاعت این مرد دلیر. این پیر روشن ضمیر و مرشد. حاجی هر وقت بفرمایی ما تا دم مرگ در رکابیم. خدا حفظت کنه دلیر مرد .......
 • مشهد مقدس - محسن ضمیری ،
  1394-07-08 - 17:43

  امام عزیز آماده و گوش به فرمان شما هستیم - جان چه ارزشی دارد فدای اسلام و کشور عزیز - در راه ولایت به هر چه امر فرمایید با جان و دل سر ببازیم و افتخار کنیم - مگر نه این است که ما یاور تمام عیار امتداد غدیر هستیم . پس لبیک لبیک 
 • میلاد نجدمصباح ،
  1394-07-08 - 17:42

  جانم فدای رهبر
 • مجتبی ،
  1394-07-08 - 17:39

  ای رهبر آزاده
  آماده ایم آماده
 • مهدی ،
  1394-07-08 - 17:35

  رهبرم کافیست فقط حکم جهادم دهی کاخ های آل سعود را برسرشان خراب میکنیم.
 • 1394-07-08 - 17:24

  یا امام شما امر دهید مکه را از آن خود میکنیم ...
  لبیک یا خامنه ای 
  
 • عاشق ،
  1394-07-08 - 17:20

  گوش به فرمانیم فرمانده فقط لب تر کنید. جانم فدای امام زمانم 
 • 1394-07-08 - 17:19

  عالي
 • arashpm ،
  1394-07-08 - 17:14

  ای رهبر آزاده آماده ایم آماده
 • پاسدار ،
  1394-07-08 - 17:13

  تاآخرین نفس وتااخرین قطره خون ایستاده ام.یامهدی (عج)
 • ایرانیم ،
  1394-07-08 - 17:06

  وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد....................
 • سعیدی ،
  1394-07-08 - 17:01

  با سلام 
  بنازم به چنین رهبری
 • غابد سلیمی ،
  1394-07-08 - 16:59

  آقا جان تشنه جهاد هستیم در راه ولایت 
  چشمان به لبان شماست و دستم در قبضه سلاح
  تا خیبری دوباره با رمز یا زهرا سلام الله علیها به پا کنیم
   
  یا علی
  جانم فدای رهبر
 • رضا احسانی ،
  1394-07-08 - 16:54

  به نام خدا
  
  باخامنه ای کسی نگردد گمراه
  او در شب فتنه می درخشد چون ماه
  
  با عرض سلام واحترام؛
  
  رهبرا ما آماده و گوش به فرمانتان هستیم.
  دستور دهید تا ریشه آل سعود را بخشکانیم.
  ما جوانان انقلابی آمادگی 100%% خود را در هر زمینه ای علی الخصوص جنگ و نبرد با کفار اعلام می نماییم.
  
  مرگ بر آل سعود
  مرگ بر آمریکا
  مرگ بر اسرائیل
  
 • محمد ضرغامپور ،
  1394-07-08 - 16:47

  سلام اقا جون دوست داريم منم به نوبه خودم دوست دارم انتقام سختي از اين آل سعود بگريم ديگه بسه بي احترامي 
 • حسن ،
  1394-07-08 - 16:26

  سلام بر رهبر شجاع ما بازنشستگان سپاه آماده جان فشانی هستیم و از هیچ دشمنی هراس نداریم گوش به فرمان رهبر فرمانده کل قوا هستیم تا با یک اشاره دشمنان اسلام را از صحنه روزگار پاک بکنیم. 
  جانم فدای رهبر اسلام سلام بر شهیدان. 
 • صهیب کرمی ،
  1394-07-08 - 16:26

  باسلام ستواندوم صهیب کرمی هستم.طبق فرمایشات رهبرمون کشورهای بیگانه نمیتوانند کاری انجام دهند ماهم گوش به فرمان رهبرمون هستیم و آمریکا و آل سعود هیچ غلطی نمیکنن اگر هم صدهاهزار شهیددهیم نمیگزاریم بااین حرکات اسلام را و مردم ایران را ناراحت کنن.
  باتقدیم شایسته ترین احترامات نظامی
 • سیدحسین ،
  1394-07-08 - 16:18

  رهبرا فرمان بده.فرزندان ارتشی شما اماده اند در راه اسلام و انقلاب و ولایت جان ومال خود رافداکنند.رهبرا پیمان خون بسته ایم.فرمان بدهید تا تل اویو و حیفا و ریاض وپایگاههای استکبار را باخاک یکسان کنیم...رهسپاریم باولایت تاشهادت
 • 1394-07-08 - 16:16

  رهبرا آماده ایم آماده
 • محمد حسنی ،
  1394-07-08 - 16:10

  با سلام و تشکر از رهبری معظم و معزز انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران و ملل مستضعف جهان.
  سخنان قاطع و کوبنده و در عین حال منطقی و مستدل شما، یقیناً مایه ی تسکین آلام و مصایب ملت انقلابی و خانواده های شهدای حج امسال خواهد شد، از این جهت، خدای بزرگ را به خاطر اعطای نعمت ارزشمند ولایت فقیه و شخص حضرت عالی شاکر و سپاسگزارم و در عین حال، مجدداً از حضرت تان متشکرم/یا علی مددی.
 • 1394-07-08 - 16:07

  لذت بردم از این اقتدار...
  بزنیم پوز این وهابی های لات داعشیه صهیونیستو بمالیم به زمین.
  ای خدا میخوام انقراض نسل سعودی ها روتا قبل از مرگم ببینم.
 • بهنام ،
  1394-07-08 - 16:02

  خیلی غرورآفرین بود بیانات رهبرمون ومستحکم برای دولت عربستان
 • مسعود ،
  1394-07-08 - 16:01

  با سلام.انشالله خداوند رهبرمون را حفظ کند.
 • ميثم بهزادي نسب ،
  1394-07-08 - 15:58

  خوني كه در رگ ماست 
  هديه به رهبر ماست
  ماگوش به فرمان حضرت اقا هستيم ايشان اذن دهند 
  از تو به يك اشاره ازما به سردويدن
 • 1394-07-08 - 15:55

  وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد......
 • علیرضا ،
  1394-07-08 - 15:38

  لبیک یا خامنه ای
 • بهروز ،
  1394-07-08 - 15:26

  درود بر مقام معظم رهبری انشاء الله همیشه سالم و تندرست باشه 
 • یا رقیه (س) ،
  1394-07-08 - 15:18

  قربونت برم حرفای قشنگت ما رو آروم میکنه رهبر عزیزم
 • وحيد ،
  1394-07-08 - 15:15

  اي رهبر آزاده آماده ايم آماده
  خوني كه در رگ ماست هديه به رهبر ماست
  كجا بايد اسم بنويسيم ....
  عاشقتم رهبرم عزيزم
 • عباسي ،
  1394-07-08 - 15:15

  جانم فداي تورهبركه همچون جدبزرگوارت درمقابل ظالمين ومستكبران ومزدوران ملحدآلسوداينگونه ميخروشي 
 • فدایی ،
  1394-07-08 - 15:15

  لبیک یا خامنه ای
 • ناشناس ،
  1394-07-08 - 15:14

  خدا حافظتون باشه اقا مگر شما مرحم به دل ما بزارید . 
 • امیرحسین ،
  1394-07-08 - 15:11

  لبیک یا امام خامنه ای ....
  از تو به یک اشاره ، ما رو به سر دویدن 
 • علی ،
  1394-07-08 - 15:11

  سلام.ما که آماده ایم.از تو به یک اشاره...
 • محمد امین ،
  1394-07-08 - 15:03

  اللهم احفظ امام خامنه ای
 • 1394-07-08 - 14:57

  سایه ات مستدام باشه بر سر ما
 • حسين غلامحسيني ،
  1394-07-08 - 14:55

  باسلام به محضر رهبر بزرگوار، فرمانده كل قوا؛ حضرت امام خامنه اي- مدظله العالي) ما بسيجيان جهادكشاورزي آمادگي اطاعت ازفرامين شما را داريم.
  ماهمه سرباز توايم خامنه اي - گوش به فرمان توايم خامنه اي
 • عبدالحسین ذاکری ،
  1394-07-08 - 14:39

  دراجرای فرمانت اقا جان مولای من .اماده جانفشانی ام.
  دلم مالا مال درد است از ظلم ظالمان ملعون وهابی واز خدا بی خبر
 • anj ،
  1394-07-08 - 14:32

  ای رهبری اگر فرمان دهی نماز صبح را در بیت المقدس و نماز ظهر را در بقیع اقامه خواهیم کرد
 • شاگردآخر کلاس ولایت ،
  1394-07-08 - 14:21

  سلام
  جانم فدای رهبر.
  اگه میشه صوت بیانات رهبری رو در حضور دانشجویان ارتش تو سایت آپ کنید.متشکر از زحماتتون.
  یاعلی
 • ا.براري ،
  1394-07-08 - 13:48

  امام عزيز ما به شهر نوشهر خوش آمد مي‌گويم اميدوارم هميشه سالم و تندرست باشيد . و با سپاس از شما هميشه موفق و پاينده باشيد . لطفاً اطلاعات بيشتري در مورد مراحل انجام شده در سايت خود در اين زمينه ارسال نماييد . با تشكر از قرار دادن اين تصوير بسيار زيبا
  
پیامک‌های این دیدار
 • رهبر انقلاب با اشاره به حضور ده‌ها هزار نفر از حجاج ایرانی در مکه و مدینه، هشدار دادند: اندک بی‌احترامی به حجاج ایرانی و همچنین عمل نکردن دولت عربستان به وظایف خود در قبال بدن‌های مطهر، موجب عکس‌العمل ایران خواهد شد‌.
 • ‫رهبر انقلاب درباره‌ی فاجعه‌ی منا: مسئولان عربستان به وظایف خودشان عمل نمی‌کنند و در مواردی عکس آن عمل می‌کنند و موذی‌گری می‌کنند. ایران اگر بخواهد عکس‌العمل نشان دهد اوضاع آنها خوب نخواهد بود/ اگر قرار شد عکس‌العملی نشان دهیم عکس‌العمل ما خشن و سخت خواهد بود.‬‌
 • ‫رهبر انقلاب: اگر ایمان نباشد، نیروهای مسلح روحیه‌ی ضعیف‌کشی پیدا خواهند کرد/ با ابزارهای جدید نظامی مردم بی‌پناه یمن را بمباران می‌کنند و در میدان خطر آنجا که باید هویت انسانی خود را نشان دهند غایبند، اما در مواجهه با بی‌پناهان و بی‌سلاحان شجاعند.‬‌
 • ‫رهبر انقلاب: آمادگی نیروهای مسلح فقط به معنای این نیست که در جنگ بر دشمن پیروز شوید؛ مصون نگه‌داشتن کشور از نیت بد دشمنان نیز هست؛ وقتی آماده و مجهز باشید، دشمن جرئت نمی‌کند گامی از روی بدخواهی بردارد.‬‌
 • رهبر انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر: جاهلی‌های امروز دوران، عید ما را با حوادث خونین منا عزا کردند/ امیدواریم خداوند متعال از ملت‌های مسلمان این فداکاری‌ها و قربانی‌ها را بپذیرد‌.
 • رهبر انقلاب صبح امروز در جریان سفر به نوشهر، در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه امام خمینی نیروی دریایی حضور یافتند.‌
آخرین‌ها
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی