news/content
پیوندهای مرتبطفيلمفيلمفيلمفيلم
1399/04/11

مجله اینترنتی نگار | شماره شانزدهم: بیانات رهبر انقلاب در ارتباط تصویری با مسئولان قضائی

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در شانزدهمین شماره از «مجله تصویری نگار» به تحلیل و بررسی بیانات رهبر انقلاب در در ارتباط تصویری با همایش سراسری قوه‌ی قضائیه در روز هفتم تیرماه می‌پردازد.

در میز متن نگار، در گفتگو با دکتر محمد دهقان، عضو حقوقدان شورای نگهبان و نماینده سابق مجلس، دلایل عقب‌ماندگی در تحقق عدالت و الزامات تحول در این حوزه مورد بررسی قرار گرفت.

در میز فرامتن نگار، طی گفتگو با قاضی اسدالله مسعودی مقام، رئیس مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی، به عزم جدی قوه قضائیه در دوره‌های مختلف از زمان آیت‌الله یزدی تا امروز برای برخورد با مفاسد اقتصادی چه در درون و چه بیرون از قوه اشاره شد و نقش قوه قضائیه در پیشگیری از بروز مفاسد نیز مورد واکاوی قرار گرفت.

همچنین فیلمی از تذکر پنج سال پیش رهبر انقلاب در دیدار خصوصی با مسئولان قضایی درباره فساد داخل قوه برای نخستین‌بار در این برنامه نگار منتشر شد.

در بخش حاشیه نیز، گزارشی از جلسه رئیس و مسئولان عالی قضائی و همچنین رؤسای کل دادگستری‌های سراسر کشور و ارتباط تصویریشان با رهبر انقلاب میبینید.
 
مجله اینترنتی نگار | شماره شانزدهم: بیانات رهبر انقلاب در ارتباط تصویری با مسئولان قضائی

با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید :

همچنین برای استفاده این فیلم در سایت و یا وبلاگ خود می توانید از کد زیر استفاده کنید :
لطفاً نظر خود را بنویسید:

کدامنیتی : *
اعدادي را که مي بینيد ، وارد کنید
*
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی