news/content
1394/02/16

دیدار جمعی از معلمان با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار وزیر و مسئولان آموزش و پرورش و جمع زیادی از معلمان سراسر کشور ضمن تبیین جایگاه بی‌بدیل آموزش و پرورش و همچنین نقش بسیار مهم و تأثیرگذار معلم در تربیت نسلی با ایمان، دانا، روشن‌بین، دارای اعتماد به نفس، پرنشاط و امیدوار، تحقق چنین اهداف والایی را در گرو اجرای منسجم و کامل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش دانستند و تأکید کردند: مسئولان دولت به‌ویژه مسئولان اقتصادی باید نسبت به آموزش و پرورش و مسائل معیشتی معلمان نگاه ویژه و فراتر از دستگاه‌های دیگر داشته باشند و بدانند هرگونه هزینه در این مجموعه، سرمایه‌گذاری برای آینده و ایجاد ارزش افزوده است.
ایشان همچنین با اشاره به تهدیدهای اخیر مقامات رسمی آمریکا هم‌زمان با برگزاری مذاکرات هسته‌ای تأکید کردند: من موافق مذاکره زیر شبحِ تهدید نیستم. مسئولان سیاست خارجی و مذاکره‌کنندگان باید خطوط قرمز و اصلی را به دقت رعایت کنند و هم‌زمان با ادامه مذاکرات، باید از عظمت و هیبت ملت ایران نیز دفاع کنند و زیر بار هیچ تحمیل، زور، تحقیر و تهدیدی نروند.
رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای سخنان خود با گرامیداشت خاطره‌ی شهید آیت‌الله مطهری، مهمترین ویژگی ایشان را، معلم بودن همراه با اخلاص و تلاش خستگی‌ناپذیر دانستند و با اشاره به نقش بی‌بدیل آموزش و پرورش در ساختن آینده‌ی کشور، گفتند: در آموزش و پرورش، معلم کانونی‌ترین و تأثیرگذارترین نقش را در شکل‌دهی شخصیت فکری و روحی دانش‌آموزان و نسل آینده‌ی کشور دارد به گونه‌ای که حتی پدر و مادر و محیط زندگی چنین تأثیرگذاری بر دانش‌آموز ندارند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: با توجه به جایگاه آموزش و پرورش و معلمان در آینده‌ی کشور، هرگونه هزینه در این بخش، در واقع سرمایه‌گذاری است.
ایشان با تأکید بر اینکه باید با چنین نگاهی، برای اقتصاد آموزش و پرورش برنامه‌ریزی شود، به نقش معلم در تربیت انسان‌های بزرگ و شخصیت‌های برجسته اشاره کردند و گفتند: وظیفه‌ی معلم تربیت نسلی با ایمان، دانا، دارای اعتماد به نفس، امیدوار به آینده، با نشاط، روشن‌بین، با اراده و دارای سلامت جسمی و روحی است.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: وظیفه‌ی معلم در واقع ایجاد جامعه‌ی انسانی برتر و والاتر است که در امتداد وظیفه‌ی انبیاء یعنی تعلیم و تزکیه است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای محقق شدن رسالت واقعی معلمان را نیازمند الزاماتی دانستند و گفتند: یکی از این الزامات توجه به مسئله‌ی معیشت معلمان است. مسئولان دولتی به‌ویژه مسئولان اقتصادی باید با وجود محدودیت‌ها، نگاه ویژه‌ای به آموزش و پرورش و معلمان داشته باشند و آن را در مسائل اولویت‌دار خود قرار دهند.
ایشان با تأکید بر اینکه اگر درخصوص مسئله‌ی معیشت معلمان غفلت شود، دشمن سوءاستفاده خواهد کرد، افزودند: البته معلمان انسان‌های مؤمن، نجیب و هوشیاری هستند و متوجه توطئه‌های دشمنان و افراد کینه‌توز نسبت به نظام اسلامی هستند که می‌خواهند به بهانه‌ی معیشت معلمان شعارهای فتنه‌گرانه و خطی و سیاسی مطرح و برای نظام دردسر درست کنند.
رهبر انقلاب اسلامی، موضوع دانشگاه فرهنگیان را نیز از جهت آنکه جذب و آموزش معلمان از طریق آن انجام می‌شود، بسیار مهم دانستند و تأکید کردند: همه فرآیندها در این دانشگاه به‌ویژه بررسی صلاحیت‌ها برای جذب معلمان، محتوای دروس و انتخاب اساتید و اعضای هیأت علمی باید سالم و مطابق با معیارهای اسلام و انقلاب باشد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، و تأیید آن از جانب کارشناسان زبده و برجسته، افزودند: لازمه نتیجه‌بخش بودن این سند، اجرای منسجم و کامل مواد آن است و اگر بخشی از سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش اجرایی شود و بخش دیگری مورد غفلت قرار گیرد، این سند تأثیرگذار نخواهد بود و تحولی رخ نخواهد داد.
ایشان لزوم آشنا کردن بدنه‌ی آموزش و پرورش و معلمان با مطالبات این سند را مورد تأکید قرار دادند و گفتند: در این خصوص دستگاه‌های تبلیغاتی به‌ویژه صدا و سیما باید به کمک آموزش و پرورش بیایند.
رهبر انقلاب اسلامی استفاده از ظرفیت برنامه‌ی ششم که ان‌شاءالله بر اساس سیاست‌های کلی در آینده تدوین خواهد شد، و نگاه ویژه در این برنامه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را ضروری برشمردند و خطاب به مسئولان آموزش و پرورش تأکید کردند: مراقب باشید برنامه‌های سطحی و روزمره جایگزین تحول بنیادین در آموزش و پرورش نشود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای شرایط کشور را مهیا و آماده برای تحول اساسی در آموزش و پرورش دانستند و گفتند: امروز خوشبختانه کشور دارای ثبات و امنیت است و مسئولان دولتی با علاقه‌مندی مشغول کار هستند و در چنین شرایطی، زمینه برای کیفی کردن آموزش و پرورش و رساندن آن به نقطه‌ی مطلوب فراهم است.
ایشان در پایان این بخش از سخنان خود با تجلیل مجدد از معلمان گفتند: من از همین جا به همه‌ی معلمان سراسر کشور سلام و درود می فرستم.
رهبر انقلاب اسلامی بخش دوم سخنان خود را به موضوع نحوه برخوردهای اخیر مقامات رسمی آمریکا با ملت ایران، هم‌زمان با مذاکرات هسته‌ای، اختصاص دادند و نکات مهمی را بیان کردند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ابتدا به یک واقعیت انکارناپذیر اشاره کردند و گفتند: در طول ۳۵ سال گذشته، دشمنان نظام اسلامی با وجود رجزخوانی‌های فراوان، اما همواره متوجه عظمت و هیبت ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی بودند.
ایشان تأکید کردند: این هیبت و عظمت، متوهمانه نیست بلکه واقعی است زیرا کشور بزرگ ایران با جمعیتی بیش از هفتاد میلیون، دارای سابقه‌ی فرهنگی و تاریخی اصیل و عمیق و شجاعت و عزم مثال‌زدنی است.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه این ملت همواره از هویت و شخصیت خود دفاع کرده است خاطرنشان کردند: در هشت سال دفاع مقدس، همه‌ی قدرت‌های جهان تلاش کردند تا این ملت را به زانو درآورند اما نتوانستند، بنابراین باید این عظمت و هیبت را حفظ کرد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: به اذعان آشکار و پنهان بسیاری از مسئولان سیاسی کشورهای گوناگون، اگر تحریم‌ها و فشارهای کنونی بر ضد ملت ایران، علیه هر کشور دیگری اعمال می‌شد، آن کشور منهدم می‌شد اما جمهوری اسلامی ایران مقاوم و استوار ایستاده است.
ایشان تأکید کردند: این مسائل، موضوعات کوچکی نیستند، ولی تبلیغات جهانی همواره تلاش داشته است مردم کشورهای مختلف از واقعیات ایران مطلع نشوند اما بسیاری از ملت‌ها نیز این واقعیات را می‌دانند و مسئولان سیاسی دنیا هم به‌خوبی به این واقعیات واقف هستند اگرچه بر زبان نمی‌آورند و به‌گونه‌ای دیگر سخن می‌گویند.
رهبر انقلاب اسلامی بعد از بیان این مقدمه خطاب به مسئولان کشور به‌ویژه مسئولان سیاست خارجی و همچنین نخبگان جامعه گفتند: بدانید، اگر یک ملتی نتواند از عظمت و هویت خود در مقابل بیگانگان دفاع کند، قطعاً توسری خواهد خورد، بنابراین باید قدر هویت و شخصیت ملت را دانست.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به تهدید نظامی دو مقام رسمی آمریکا در روزهای اخیر و هم‌زمان با مذاکرات هسته‌ای، افزودند: مذاکره در زیر شبح تهدید معنایی ندارد و ملت ایران مذاکره زیر سایه‌ی تهدید را برنمی‌تابد.
ایشان با اشاره‌ی مجدد به اظهارات مقامات رسمی آمریکا در روزهای اخیر که گفته بودند اگر چنین شرایطی پیش آید ما حمله‌ی نظامی می‌کنیم، خطاب به دولتمردان آمریکایی گفتند: اولاً غلط می‌کنید. ثانیاً همان‌طور که در زمان رئیس‌جمهور قبلی آمریکا هم گفتم، دوران بزن و در رو تمام شده است و ملت ایران کسی را که بخواهد به او تعرض کند، رها نخواهد کرد.
رهبر انقلاب اسلامی بار دیگر با تأکید بر اینکه همه‌ی مسئولان به‌ویژه مذاکره‌کنندگان باید به این موضوع توجه داشته باشند، افزودند: مذاکره‌کنندگان هسته‌ای همواره باید خطوط قرمز و اساسی مدنظرشان باشد و ان‌شاءالله از این خطوط عبور نخواهند کرد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: این، قابل قبول نیست که هم‌زمان با مذاکرات، طرف مقابل دائماً تهدید کند.
ایشان افزودند: آمریکایی‌ها نیازشان به مذاکره اگر بیشتر از ما نباشد، کمتر نیست. ما تمایل داریم که مذاکرات به سرانجام برسد و تحریم‌ها برداشته شوند اما این بدان معنا نیست که اگر تحریم‌ها برداشته نشوند، ما نمی‌توانیم کشور را اداره کنیم.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: اکنون برای همه در داخل ثابت شده است که این‌گونه نیست که حل مشکلات اقتصادی کشور وابسته به رفع تحریم‌ها باشد بلکه مشکلات اقتصادی باید با تدبیر و اراده و توانایی‌های خودمان حل شوند، چه تحریم‌ها باشند و چه نباشند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: البته اگر تحریم‌ها نباشد، شاید حل مشکلات اقتصادی راحت‌تر باشد اما در صورت ادامه‌ی تحریم‌ها نیز، حل مشکلات امکان‌پذیر است.
ایشان با تأکید بر اینکه موضع جمهوری اسلامی نسبت به مذاکرات هسته‌ای چنین موضعی است، در بیان دلیل نیاز بالای دولت آمریکا به مذاکرات کنونی گفتند: آنها برای آنکه در کارنامه‌ی خود یک نقطه‌ی اساسی مطرح کنند، به‌شدت نیازمند این هستند که بگویند «ما ایران را سر میز مذاکره آوردیم و برخی موضوعات را به او تحمیل کردیم!».
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: با مذاکراتی که زیر شبح تهدید باشد، موافق نیستم. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به تیم مذاکره‌کننده افزودند: به مذاکره با رعایت خطوط اصلی ادامه دهید و اگر در این چارچوب به توافق هم رسیدید اشکالی ندارد اما به هیچ‌وجه زیر بار تحمیل، زور، تحقیر و تهدید نروید.
ایشان با تأکید بر اینکه امروز دولت آمریکا، بی‌آبروترین دولت در جهان است، یک دلیل آن را حمایت صریح آمریکا از جنایات دولت آل سعود در یمن دانستند و گفتند: دولت آل سعود بدون هیچ توجیهی و تنها با این بهانه که چرا مردم یمن فلان شخص را برای ریاست قبول ندارد، سرگرم کشتار مردم بی‌گناه و زنان و کودکان در یمن هستند و آمریکایی‌ها نیز از این جنایت عظیم پشتیبانی می‌کنند.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه آمریکا در میان ملت‌های منطقه هیچ آبرویی ندارد، خاطرنشان کردند: آمریکایی‌ها بدون آنکه خجالت بکشند، از کشتار مردم یمن حمایت می‌کنند اما ایران را که به دنبال کمک دارویی و مواد غذایی به مردم یمن است، متهم به دخالت در این کشور و ارسال سلاح می‌کنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: ملت مبارز و انقلابی یمن نیازی به سلاح ندارد زیرا همه‌ی مراکز نظامی و پادگان‌ها را در اختیار دارد، آنها به دلیل محاصره‌ی دارویی و غذایی و انرژی که شما ایجاد کردید نیازمند کمک‌های انسانی هستند ولی شما حتی اجازه‌ی ورود هلال احمر را نیز نمی‌دهید.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه راهی را که ملت ایران انتخاب کرده است، راه متین، مستحکم و خوش‌عاقبتی است، گفتند: به توفیق الهی و به کوری چشم دشمنان، این راه به نتایج خود خواهد رسید و همه خواهند دید که دشمنان نخواهند توانست اهداف شوم خود را در مورد ملت ایران عملی کنند.
پیش از بیانات رهبر انقلاب اسلامی، آقای فانی وزیر آموزش و پرورش با گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهیدان رجایی، باهنر و مطهری و همچنین هفته‌ی معلم، خاطرنشان کرد: تشکیل ستاد اجرایی و تهیه‌ی نقشه‌ی راه سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش، افزایش اردوهای دانش‌آموزی راهیان نور، اجرای حفظ موضوعی قرآن کریم در مدارس، افزایش اردوهای تربیتی و پرورشی به‌منظور آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی، برگزاری المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای با تکیه بر سه اصل «تحصیل، تهذیب و ورزش»، توجه ویژه به دانش‌آموزان مناطق محروم، اصلاح رویکرد برنامه‌های درسی مبتنی بر سیاست‌های جمعیتی و اقتصاد مقاومتی، افزایش مشارکت خیرین مدرسه‌ساز و ارتقای توانمندی‌های معلمان ازجمله اقدامات وزارت آموزش و پرورش در دوره‌ی جدید بوده است.

لطفاً نظر خود را بنویسید:

کدامنیتی : *
اعدادي را که مي بینيد ، وارد کنید
*
نظرات مخاطبان : [ تعداد نظرات منتشره : 52 نظر ]
 • sajjad7069 ،
  1394-02-26 - 20:58

  افرین درودبر آقا خامنه ای درود بر شرف ایشان
  مرگ بر امریکا
  مرگ بر اسراییل
 • سارا ،
  1394-02-24 - 09:39

  خدایا تورا به حق همه مقربین درگاهت به رهبرمان عمر با عزت و صحت و سلامتی عطا بفرما.
 • 1394-02-23 - 19:30

  سلام بر همه زندگی ام سلام بر رهبرم
  نفست، کلامت، نگاهت،قامتت و عظمتت به ما قدرت ،افتخار و اعتماد به نفس می دهد.  مسلم فتحی دبیر منطقه 17 تهران
 • سعیده ،
  1394-02-23 - 16:21

  دیدار بسیار خوبی بود..ان شاالله که دولت وتیم مذاکره سخنان آقا رو گوش بدن وعمل کنن...مخصوصا خــــــــــــــــــطوط قرمز
  خدایا سید علی رو حفظ کن...
 • نجمه جهان بین ،
  1394-02-23 - 15:46

  خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خامنه ای رهبر به لطف خود نگهدار  .   جانم فدای رهبر . ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند
 • مسعودی فر ،
  1394-02-23 - 12:24

  مسیر دولت و مجلس مشخص شد. انشا الله در همین مسیر حرکت می کنند و نتیجه میگیرند.
 • محمد حسین رئوفی فرد ،
  1394-02-23 - 00:11

  لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین(ع)است
  
  
  لبیک یا خامنه ای
  
 • سید جعفر حسینی طیب ،
  1394-02-22 - 18:49

  سلام 
  درود بر سید علی 
  ما جوانان از حاج قاسم برای شما فدایتریم چون احلا من عسل را از شما میخواهیم .
   سید جعفر حسینی طیب و برادرانش سید علی و سید محمد حسین تاجگردون 
 • ابوالفضل رضایی ،
  1394-02-22 - 16:24

  دشمنان بدانند:
  حتی اگر از سرهایمان کوه بسازند نخواهیم گداشت فرزندانمان در تاریخ بخوانند که:سید علی خامنه ای تنها ماند...............
  
  
 • زینب ،
  1394-02-22 - 12:37

  رهبر عزیزم
  همیشه وهمه جا با زره زره ی وجودم بهتون افتخار می کنم
  احساس غرور و افتخار می کنم وقتی عزت ملت ایران در دستان توانمند شما به این شکل متجلی میشه...
  امام زمان همراهتون آقا.
  آرزوم دیدن روی ماه شما از نزدیکه... دعا کنید به آرزوم برسم
 • محمدامین ،
  1394-02-21 - 22:45

  جانم فدای رهبرم
 • علی عباسی ،
  1394-02-21 - 20:00

  از تو به یک اشاره ازما به سر دویدن
  فدائیان ولایتیم 
 • امیر ،
  1394-02-21 - 09:51

  سلام
  ان شالله که این بیانات خوب کاربردی هم بشود 
  
  یا علی علیه سلام
 • یوسف فارسیان ،
  1394-02-21 - 00:34

  باسلام :
  نوکر نائب امام زمان و ان شاء الله خود امام زمان هم هستیم ...
 • فرهنگی ،
  1394-02-19 - 23:20

  خداوند آقا را سلامت بدارند بیانات ایشان همیشه آرام بخش ؛ گره گشا و دلگرم کننده است. با امید به این که مسئولین قوا در اجرای اوامر و نصایح پدرانه ایشان لحظه ای غفلت نکنند.
 • 1394-02-19 - 03:09

  خونی که در رگ ماست , هدیه به رهبر ماست 
 • صلاح ،
  1394-02-18 - 22:29

  بیانات رهبر فرزانه مایه دلگرمی ملت همیشه آگاه و در صحنه ایران است. پانینده باد رهبر و ملت ما (ایران)
 • سیدجوادموسوی ،
  1394-02-18 - 19:34

   امام ورهبرم 
  سید علی لب تر کند
  جانم فدایش می کنم 
   دیدار با شکوه وسخنان حضرت آقا کوبنده وامید دهنده بود حق یارش باد 
 • 1394-02-18 - 13:03

  از داشتن چنین رهبر شجاعی به خود می بالم
 • محمدعلی جوادزاده .فرهنگی ،
  1394-02-17 - 22:21

  بسیار زیبا وعالی فرمودند.درود بر چنین رهبر بزرگی
 • مينا ،
  1394-02-17 - 22:17

  جانم فداى رهبر 
  اگرتمام عمر سجده کنيم نميتونيم شکر وجود نازنينتان رابجا اوريم دعا کنيد بتونيم بوظايف اشنا شويم وعمل کنيم سلامتى رهبرمان صلوات 
 • مجید قربانی ،
  1394-02-17 - 20:08

  آقا روز به روز ارادتم نسبت به شما بیشتر میشه
  آقا یه دونه ای به مولا
 • بهلولي - دورود ،
  1394-02-17 - 19:53

  ما لبيك گويان تا آخرين قطره خونمان از كيان اين نظام مقدس كه با خون هزاران شهيد گلگون شده است ورهبري با درايت همچون آقا سيد علي دارد حمايت مي كنيم -درود بر خامنه اي 
 • سجاد احمدی ،
  1394-02-17 - 16:40

  با سلام 
  انشالله رهبری تا ظهور حضرت حجت زنده باشند و سایشون بر سر این ملت باشه.اگر امکانش هست فایل تصویری سخنرانیهای ایشان را درون سایت بزارین.ممنون میشم
 • k.R ،
  1394-02-17 - 15:00

  ما همه سرباز توییم خامنه ای ، گوش به فرمان توییم خامنه ای 
 • نصراله هاشمی ،
  1394-02-17 - 12:54

  سلام و درود بر رهبر بسیجی بابصیرت که در این طوفان فتنه ، با صولت و غرش حیدری خود ، دل دردمند مظلومان و ستم دیدگان از طوفانهای داخلی و خارجی را شاد کردند . « اللهم اّید و سلم قائدنا و عجل فی فرج مولانا » 
 • علی ملک زاده ،
  1394-02-17 - 11:41

  جانم فدای رهبر
 • علی د ،
  1394-02-17 - 10:51

  واقعا فرمایشات به جا و دقیق حضرت آقا باید مورد توجه دولت و مجلس قرار گیرد. معلمین با این پیام و فرمایشات آرامش یافتند.
  
 • علی د ،
  1394-02-17 - 10:51

  واقعا فرمایشات به جا و دقیق حضرت آقا باید مورد توجه دولت و مجلس قرار گیرد. معلمین با این پیام و فرمایشات آرامش یافتند.
  
 • علی ،
  1394-02-17 - 10:30

  باسلام ای رهبر فرزانه دیروز که دراین برهه اززمان پیام به دشمنان دادی نمی دانی چه قدر شکر خدا را بجا آوردم که رهبری همچون شمارا داریم که چقدر روشن بینانه امید به مردم غیرتمند و ولایی ایرانی دادی ودشمنان را ناامید کردی .    خدا پشت پناهت باشد
 • رسول ،
  1394-02-17 - 10:19

  آقاجان دل همه ایرانیان را شاد کردی باحرفهای قاطع دنیا را به وجد آوردی وبه دوستانت امید دادی وپیش بینی دشمنان را بهم زدی .
  آقاجان ای کاش امام بود ومیدید که رهبر عزیز ما چه طور در گردنه ها تدابیری از خود نشان میدهدوبینی دشمنان قسم خورده را به خاک میمالد .رهبرا از توبه به یک اشاره ازما به جان دریدن
 • سجادراه نو ،
  1394-02-17 - 10:11

  وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد...
  
 • رامین فرهادی ،
  1394-02-17 - 01:25

  از تو به یک اشاره
  
  از ما به سر دویدن
 • منتظر ،
  1394-02-16 - 23:47

  خدا را شاکریم که چنین نعمت عظمایی را نصیبمان نمود، فقیهی نستوه که به حق میراث دار اهلیت است و انشاالله به زودي پرچم قیام حق علیه باطل را به دستها مبارک صاحب الزمان عج الله سپرد.امید که مامورین فرمانبرداری برایش باشیم.برای سلامتی وجود نازنین سه صلوات محمدی
 • بنده خدا ،
  1394-02-16 - 22:44

  ببخشید ولی اگردستتون به آقارسی پیام ماروهم بهشون برسونیدو بگید:
  توشهرهای همین سرزمین یک سری معلما هستن که اصلا اهمیتی به دانش آموزنیستن فکروذکرشون فقط پول برای بدست آوردن پول بیشتر ازصبح تا شب تو آموزشگاه ها کارمیکنن ولی سرکلاس اصلا انگارنه انگارکه معلمند.
 • اسدی ،
  1394-02-16 - 22:32

  من مخالف مذاکره زیر شبح تهدید هستم
  آمریکا غلط می کند روش بزن و در رو را در پیش بگیرد، ما مقابله می کنیم
  یک معلم بیشتر از این که درس یاد می ده اخلاق یاد می ده،
  و من نوجون ترک تحصیل کردم بخاطر اخلاق و رفتار بده معلمم، بعضی معلم ها عزت نفس برای آدم نمیزارن و دانش آموز رو تحقیر می کنن
 • 1394-02-16 - 21:57

  درود خدا بر مولايمان که بحق فرزند حضرت زهرا (س) ومولا علی (ع)است 
 • 1394-02-16 - 21:57

  جانم فدای رهبر 
 • حمیده ،
  1394-02-16 - 21:31

  لبیک یا مولا
  جان و مال و زندگیم فدای رهبرم سید علی
  رهبر اگر فرمان دهد
  جان را فدایش میکنم
 • سید ،
  1394-02-16 - 21:20

  جانم فدای رهبر
  کاش مسئولین کشور به جای تکرار حرفهای رهبر و انجام امور به سلیقه خود؛ راهکارهای ایشان را مدنظر قرار دهند.
 • صمد ،
  1394-02-16 - 19:24

  دست رهبرم را میبوسم چون فقط راست گفتن را بلد است
 • عاشق ولایت ،
  1394-02-16 - 18:36

  رهبرا  ما تا آخر ایستاده ایم                         
 • راضیه ،
  1394-02-16 - 18:20

  واقعا من نمیفهمم چرا مسولین نمیفهمن که مذاکره به درد نمیخوره!!!!!
  اخه اقا دیگه چطوری بگه که بفهمن؟؟؟
 • مهدی ،
  1394-02-16 - 17:10

  خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست
 • مهدی رجایی ،
  1394-02-16 - 16:49

  خدابه رهبرعزیزمون صحت وسلامت وطول عمرباعزت عنایت بفرماید...
 • سجاد میرزایی ،
  1394-02-16 - 16:42

  ای من فدای ان رهبری شوم که با این عظمت و اقتدار و قاطعیت لرزه به تن 
  دولتمردان امریکایی انداخت ...
  این است صدق نیت و رهبری الهی که حرفش و عملش اشدا علی الکفار ورحماء بینهم است ...
  الهی به رهبر ما عزت دادی بر عزتش بیافزا    آمین یا رب العامین
 • حمیدمهرابی کوشکی ،
  1394-02-16 - 16:31

  باسلام ودرود خدمت رهبر آزاده وحکیم وخیراندیش.
  اگر با دل وجان گوش به فرمان این حکیم علمدار می دادیم به این مشکلات نمی افتادیم.
  خدایا به ما توفیق سربازی این انقلاب و رهبر آزاده را عنایت بفرما.
 • خ-خ ،
  1394-02-16 - 15:58

  آمریکا حتی اگر تمام خطوط مذاکرات ایران را هم قبول بکند که به تجربه ثابت شده قبول نخواهد کرد، باز هم به دلیل جنایت های مستقیم و یا پشت پرده خود، برای ما دشمن است و شعار «مرگ بر آمریکا» و نیز حمایت های ملت مسلمان ایران از مظلومان و ستم دیدگان، به قوت خود باقی است و تا وقتی که دست آمریکا، عربستان و سگ هار منطقه رژیم غاصب صهیونیستی به خون مسلمین در هر گوشه ی جهان آغشته است و یا ذره ای از خاک مسلمین را اشغال کرده و آرامش را از کشورهایی نظیر افغانستان و پاکستان و یمن و... بگیرند حکم دشمن پلید برای ما را دارند. اسلام و حمایت لز مسلمین مرز جغرافیایی نمی شناسد و انشاءالله با سر در چاه خود کنده به زودی فرو خواهند رفت.
 • م ج رضائي ،
  1394-02-16 - 14:24

  جانم فداي يک چنين رهبري که سران مستکبر امريکا و جهان را بخوبي مي شناسد و چنان به موقع موضعگيري ميکنند که دل دوستان را شاد و دشمنان را مايوس مي نمايد. 
 • مسعود صادقی ،
  1394-02-16 - 13:28

  نظر همه مسولین باید تابع نظرات مقام عظمای ولایت باشد. قطعا با پیروی از فرمایشات رهبری ما از تمام پیچهای خطرناک عبور خواهیم کرد. 
  آقا جان ما سرباز جان بر کف شما هستیم.
 • امیرهادی خواجه عمید ،
  1394-02-16 - 13:28

  ای رهبر آزاده آماده ایم آماده 
  
 • عمار ،
  1394-02-16 - 12:51

  کاش امکان پخش زنده سخنرانی های حضرت آقا را در سایت قرار دهید.
  باتشکر
پیامک‌های این دیدار
 • رهبر انقلاب: امروز کار سعودی‌ها در یمن با هیچ منطقی قابل توجیه نیست/ آمریکایی‌ها دارند از این جنایت عظیم حمایت می‌کنند/ می‌گویند چرا ایران به آنها کمک می‌کند؛ ما می‌خواستیم به یمن کمک دارویی بفرستیم. یمنی‌ها به سلاح ما احتیاج ندارند؛ همه‌ی پادگان‌های یمن در اختیار گروه انصارالله است.
 • رهبر انقلاب: ۴۰ میلیون معلم و دانش‌آموز و والدین، مستقیم با آموزش و پرورش مرتبطند/ برای آموزش و پرورش هرچه هزینه کنیم، سرمایه‌گذاری است/ اقتصاد آموزش و پرورش مثل هیچ دستگاهی نیست/ باید این بخش را مورد توجه ویژه قرار داد. این بازده دارد و ارزش افزوده ایجاد می‌کند.
 • رهبر انقلاب: همین چند روز گذشته دو مسئول رسمی آمریکا تهدید کردند که حمله‌ی نظامی می‌کنیم؛ اولاً که غلط می‌کنید. ثانیاً من در زمان رئیس‌جمهور قبلی آمریکا که تهدید می‌کرد هم گفتم که دوران بزن و دررو تمام شده/ ملت ایران کسی را که تعرضی بکند رها نمی‌کند.
 • رهبر انقلاب در دیدار معلمان: ملت ایران مذاکره زیر سایه‌ی تهدید را برنمی‌تابد/ آمریکا اگر نیازش به مذاکره بیشتر از ایران نباشد، کمتر نیست/ با مذاکراتی که زیر شبح تهدید باشد موافق نیستم/ مذاکره‌کنندگان بروند با رعایت خطوط قرمز مذاکره کنند، لکن تحمیل و تحقیر و تهدید را قبول نکنند.
 • جمعی از معلمان سراسر کشور پیش از ظهر امروز با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند.
آخرین‌ها
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی