news/content
پیوندهای مرتبطبياناتبياناتصوتصوت
1391/11/23

تقدیر رهبر انقلاب از بصیرت، شجاعت و موقع‌شناسی ملت در خلق حماسه‌ی عظیم مردمی و باشکوه ۲۲ بهمن

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، صبح امروز (دوشنبه) در جلسه‌ی درس خارج فقه، با تقدیر و تشکر از بصیرت، شجاعت و موقع‌شناسی ملت ایران در خلق حماسه‌ی عظیم مردمی و باشکوه ۲۲ بهمن، این حضور گسترده‌ی مردمی را حادثه‌ای بزرگ خواندند و تأکید کردند: حضور همه‌ی اقشار از پیر و جوان، زن و مرد در صحنه، آن هم در شرایطی که ۳۴ سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است، بزرگ‌ترین نعمت الهی است که باید همه‌ی عمر را برای آن شکرگزاری کرد.
رهبر انقلاب اسلامی ضمن مقایسه‌ی برگزاری سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی در ایران با دیگر کشورهایی که در آن انقلاب رخ داده است، افزودند: هنر بزرگ و برجسته‌ی این است که در ایران مردم خود، صاحبان انقلاب و کشور هستند و کار برگزاری جشن انقلاب بر دوش خود آنان است،‌ و به همین دلیل، مردم از این ثروت عظیم که مایه‌ی عزت و استقلال آنهاست، حمایت می‌کنند و هرجا که نیاز باشد، حضور خود را نشان می‌دهند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با تشکر از یکایک مردم ایران برای حضور بموقع در صحنه افزودند: درست در لحظه‌ای که دشمنان استقلال و عزت ملت ایران انتظار داشتند که مردم به ندای انقلاب و ندای جمهوری اسلامی پاسخ ندهند، مردم با حضور خود دشمن را ناکام و مأیوس کردند.
ایشان با تأکید بر این‌که دشمنان در تبلیغات تلاش می‌کنند که این صحنه‌های عظیم مردمی را کمرنگ جلوه دهند، افزودند: البته آنان واقعیات صحنه را می‌بینند و می‌فهمند و آن را تحلیل می‌کنند و به این نتیجه می‌رسند که نمی‌شود با این ملت مواجه شد.

پیامک‌های این دیدار
  • رهبرانقلاب امروز در جلسه درس خارج فقه با تقدیر از ملت ایران برای خلق حماسه 22بهمن،افزودند: هنر بزرگ این است که در ایران، مردم خود،صاحبان انقلاب و کشور هستند و کار برگزاری جشن انقلاب بر دوش خودشان است.
آخرین‌ها
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی