news/content
1378/12/14

دیدار مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، امروز در دیدار مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره)، کمک به خانواده‌های محروم را کاری مبارک و خداپسندانه برشمردند و کمک فکری، تقویت روحی و دیندار کردن مردم را از مصادیق بارز آن دانستند و بر اخلاص در هر تلاشی تأکید کردند.
مقام معظم رهبری با تشکر از زحمات و خدمات مسؤولان و امدادگران کمیته امداد امام خمینی(ره)، و تقدیر از آنان به خاطر سعی در تقلیل هزینه‌های جاری و مردمی بودن این دستگاه، در تبیین این نکته که کمک به آب و نان مردم می‌تواند موجب افزایش ایمان شود، فرمودند: در دنیا کسانی که معارف علوی را بفهمند، کم هستند، ولی رفتن امیرالمؤمنین به خانه سالخوردگان و سرپرستی یتیمان باعث شده است که افراد مسیحی و یهودی، حتی افراد مادی عاشق و شیدای علی (علیه السلام) شوند.
ایشان افزودند: این شیدایی و عشق به علی (ع)، نتیجه و جواب اخلاص آن بزرگوار است؛ لذا باید همه تلاشها همراه با اخلاص انجام گیرد.
قبل از بیانات مقام معظم رهبری، آقای عسگر اولادی نماینده ولی‌فقیه در کمیته امداد امام خمینی(ره) گزارشی همراه با آمار از عملکرد این کمیته به استحضار رساند.
خاطر نشان می‌شود که این دیدار، پس از برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای منعقد گردید

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی