news/content
پیوندهای مرتبطعکسعکس
1390/01/28

دیدار جمعی از فرماندهان ارتش با فرمانده کل قوا

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در دیدار جمعی از فرماندهان ارتش با گرامیداشت 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، و قدردانی از تلاشهای بسیار خوب ارتش تأکید کردند: باید با استفاده از فرصتی که خداوند متعال برای خدمت در نظام جمهوری اسلامی فراهم کرده، همه ظرفیتها و توانایی‌های فکری و عملی به میدان آورده شود.
فرمانده کل قوا خاطرنشان کردند: در هر عرصه‌ای که توانایی‌های فکری و عملی، خالصانه به میدان آورده شوند، کمک و لطف الهی شامل حال خواهد شد و زمینه موفقیت‌های روزافزون بوجود خواهد آمد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم زمان‌بندی دقیق برای اجرای طرحها، افزودند: یکی از مواردی که باید مورد توجه جدی نیروهای مسلح بویژه ارتش قرار گیرد، نوسازی پادگانها و ایجاد فضای مناسب کار برای نیروها است.

در این دیدار امیر سرلشکر صالحی فرمانده کل ارتش و امیرسرتیپ پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش، گزارشی از طرحها و برنامه‌های انجام گرفته و در دست اقدام ارائه کردند.
در ابتدای این دیدار، نماز جماعت ظهر و عصر به امامت رهبر انقلاب اسلامی اقامه شد.

در این رابطه بخوانید :
آخرین‌ها
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی