others/index
مطالبی از : حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن نصرالله - دبیرکل حزب‌الله لبنان


تعداد مطالب : 10

عکس / «معادله نصر»1398/06/06گفتگوی اختصاصی با دبیرکل حزب‌الله لبنان
«معادله نصر»
آنچه در زیر می‌آید متن کامل گفتگوی اختصاصی نشریه‌ی مسیر دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان است. این شماره‌ی نشریه‌ی مسیر با عنوان «معادله‌ی نصر»، به‌زودی و به همراه اسناد، تصاویر و گفتگوهای منتشرنشده در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.


عکس / معرفی کتاب خاطرات رهبر انقلاب توسط سیدحسن نصرالله1397/11/18۱۷ بهمن ۱۳۹۷ در بیروت انجام شد:
معرفی کتاب خاطرات رهبر انقلاب توسط سیدحسن نصرالله

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان، در مراسم جشن ۴۰ سالگی انقلاب در مجمع سیدالشهدا(ع) ضاحیه‌ی جنوبی بیروت، به معرفی کتاب خاطرات مبارزات رهبر انقلاب از زبان خودشان که به عربی گفته شده است، پرداخت.


عکس / راه قدس از قلمون و درعا می‌گذرد1394/04/21گزیده‌ای از سخنرانی سیدحسن نصرالله در روز جهانی قدس
راه قدس از قلمون و درعا می‌گذرد
هر شهیدی که در سوریه کشته می‌شود، برای سوریه، لبنان و فلسطین کشته شده است، زیرا راه قدس یقینا از سوریه و قلمون، حسکه و درعا می‌گذرد و اگر آن‌ها سقوط کنند، قدس سقوط خواهد کرد.


عکس / تکفیری‌ها بزرگ‌ترین تهدید برای جهان اسلام1393/10/23سخنان سیدحسن نصرالله در سالگرد ولادت پیامبر (ص) و هفته وحدت
تکفیری‌ها بزرگ‌ترین تهدید برای جهان اسلام

امروز قصد دارم خیلی روشن به شما بگویم این گروه‌ها برای ملت‌ها، کشورها، نقشه‌ی منطقه، خون‌ها، اموال، نوامیس، کرامت، سرنوشت، آینده، امروز و... تهدید به حساب می‌آمدند و می‌آیند.
 


عکس / مسئولیت بزرگ، نجات تکفیریان است و سپس ریشه‌کن کردنشان1393/08/07سیدحسن‌نصرالله در شب سوم محرم
مسئولیت بزرگ، نجات تکفیریان است و سپس ریشه‌کن کردنشان
اول باید به فکر نجات و دستگیری از این افراد بود. باید با آن‌ها گفت‌وگو کرد؛ توسط علمایی که ممکن است تأثیر داشته باشند. طبیعتاً مسئولیت برادران عالم اهل سنت ما بسیار بیش‌تر از عالمان شیعه است.


عکس / انتخابات سوریه، اعلامیه‌ سیاسی شکست جنگ بود1393/03/16سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدحسن نصرالله در مراسم بزرگداشت مرحوم علامه شیخ مصطفی قصیر عاملی
انتخابات سوریه، اعلامیه‌ سیاسی شکست جنگ بود
امروز درمان سیاسی سوریه بر دو رکن استوار است: در نظر گرفتن نتایج انتخابات و اینکه طرف درمان سیاسی، جناب بشار اسد است. و دوم پایان دادن به پشتیبانی از گروه‌های تکفیری


عکس / مخالفان امروز سوریه،‌روزی از سوریه تشکر خواهند کرد1393/03/13گزیده‌ای از سخنرانی سید حسن نصرالله در سالروز عقب‌نشینی رژیم صهیونیستی
مخالفان امروز سوریه،‌روزی از سوریه تشکر خواهند کرد
کشورهایی که علیه سوریه توطئه کردند، پول دادند و بعضی‌شان همچنان چنین می‌کنند، به زودی پشیمان خواهند شد و از سوریه به‌خاطر ایستادگی، ثبات و پیروزی‌اش تشکر خواهند نمود.


عکس / ایران نمونه انتخابات مردمی برای جهان اسلام است1392/03/25سید حسن نصرالله:
ایران نمونه انتخابات مردمی برای جهان اسلام است
امروز باید از جانب خود و همه‌ی شما این جشن بزرگ استثنائی بی‌مانند در جهان سوم و این حضور متراکم و شگفت‌آور مردمی را به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (دام ظله الشریف) و ملت عزیز ایران تبریک بگویم.


عکس / منشــور جـــنگ1390/05/04اولین سخنرانی عمومی سید حسن نصرالله بعد از جنگ ۳۳ روزه
منشــور جـــنگ
بیانات سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، در جشن پیروزی ۲۰۰۶، اولین سخنرانی عمومی سید حسن نصرالله بعد از جنگ ۳۳ روزه.


عکس / ناگفته‌های سیدحسن نصرالله از ولی امر مسلمین1390/03/16در همایش «نوآوری و اجتهاد از دیدگاه آیت‌الله خامنه‌ای» بیان شد:
ناگفته‌های سیدحسن نصرالله از ولی امر مسلمین
در جریان جنگ سی‌وسه روزه گفتند که بر خداوند توکل کنید و من به شما می‌گویم که شما حتماً پیروز خواهید شد بلکه بیشتر می‌گویم زمانی که این جنگ با پیروزی شما پایان یافت، به قدرتی تبدیل خواهید شد که هیچ قدرتی نمی‌تواند در برابر آن بایستد.


پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی