others/index
مطالبی از : دكتر حسن خجسته - معاون برنامه‌ریزی و نظارت سازمان صداوسیما
تعداد مطالب : 4
آثار افطاری ساده

یادداشتی از دکتر حسن خجسته

آثار افطاری ساده

یک سنت خوب هم امسال بیش از سال‌های دیگر دیده شد که خوب است مورد توجه قرار بگیرد و آن، افطاری دادن‌های ساده و بی‌پیرایه در مساجد و در خیابان‌ها بود در بیشتر شهرهای کشور - که بسیار کار شایسته‌ای است - در مقابل افطاری‌های مسرفانه‌ای که شنیده شد...

زن برای مرد یا برای جامعه مردان؟

بررسی رویکردهای متفاوت به حضور اجتماعی زنان

زن برای مرد یا برای جامعه مردان؟

اگر بتوانیم معرفتی را که در اثر انقلاب اسلامی نسبت به زن پیدا شده است، در کشورهای انقلابی بازنشر کنیم، چهارچوب فرهنگی را که غربی‌ها سال‌های سال در این کشورها نهادینه کرده‌ بودند تا حد زیادی عقب رانده‌ایم.

آیا دشمن می‌تواند کنار سفره‌ی ما بنشیند؟

|گفتاری از دکتر حسن خجسته|

آیا دشمن می‌تواند کنار سفره‌ی ما بنشیند؟

اگر به شما ثابت کنند آن چیزی را که به آن دل بسته‌ای، پوچ و دروغین است، چه اتفاقی برای شما می‌افتد؟ همه‌ی تلاش آنها در این سال‌ها این بود که به مردم ایران اثبات کنند که جمهوری اسلامی که شما به آن دل بسته‌اید، یک دروغ بزرگ است. بنابراین از قبل انتخابات این سناریو را پی گرفتند.

به دنبال بحران اقتدار بودند

بررسی استراتژی رسانه‌های خارجی

به دنبال بحران اقتدار بودند

در دنیا حدود صد و بیست میلیون نفر به زبان فارسی تکلم می‌کنند ولی برای همین جمعیت اندک با ایجاد حدود صد شبکه ماهواره‌ای تلویزیونی و ده‌ها کانال رادیویی، به اندازه چند میلیارد نفر سرمایه‌گذاری رسانه‌ای شده است.

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی