others/content
نسخه قابل چاپ

سخنگوی کمیسیون ویژه‌ طرح تحول اقتصادی:

اتحاد و اطاعت از رهبری، زمینه‌ساز خدمت‌رسانی

سخنگوی کمیسیون ویژه‌ی طرح تحول اقتصادی در گفت‌وگو با بخش "دیگران" پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نشر آثار رهبری (khamenei.ir) گفت: برگزاری این مراسم در شرایطی که بیش از 40 میلیون نفر در انتخابات دهمین دوره‌ی ریاست‌جمهوری شرکت کرده بودند، از اهمیت ویژه‌ای نسبت به دوره‌های پیشین برخوردار بود و همچون مشت محکمی بر دهان دشمنان جمهوری اسلامی ایران بود.

دلخوش با بیان این‌که توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ، توصیه‌هایی هدفمند و کارآمد برای اصلاح کشور در 4 سال آینده است، افزود: دولت دهم با ایجاد اتحاد در همه‌ی جامعه و اطاعت از فرمایشات رهبری می‌تواند زمینه‌ی مناسبی را برای خدمت‌رسانی به همه‌ی افرادی فراهم کند که با حضور در انتخابات، سبب سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران شدند.

نماینده‌ی مردم صومعه‌سرا همچنین خنثی شدن توطئه‌های فراوان دشمنان در این دوره از انتخابات را دیگر عامل ویژه بودن این دوره از انتخابات عنوان کرد و گفت: دشمنان نظام ما تصور می‌کردند که با اختصاص دادن بودجه‌های میلیاردی می‌توانند مردم را رودر روی نظام و رهبری قرار دهند که خوشبختانه تیزبینی مردم و رهبری موجب خنثی شدن این توطئه‌ها شد.
 
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی