news/content
1368/05/08

پیام تشکر از آحاد مردم در پی شرکت گسترده در انتخابات

بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم‌

الیوم یئس الّذین کفروا من دینکم فلاتخشوهم و اخشون(1)

ملت رشید و عزیز ایران!

خدای را سپاسگزارم که یک بار دیگر در امتحانی بزرگ و الهی، سربلند و پیروز و موفق گشتید و با حضور گسترده و چشمگیر خود در صحنه‌ی همه پرسی و انتخابات، ضمن ادای وظیفه‌ی حق‌شناسی خود نسبت به امام عظیم‌الشّأن فقید(اعلی‌اللَّه‌مقامه) و میثاق مجدّد با آرمانهای والای انقلاب اسلامی، اصلاحات قانون اساسی را تصویب کردید و رئیس جمهور خود را برگزیدید.

خنّاسان و بدخواهانی که با انواع وسوسه‌های شیطانی و با بهره‌گیری از کاستیها و فشارهای ناشی از توطئه‌های دشمنان و جنگ تحمیلی، تلاش مذبوحانه‌یی را به همراه همه‌ی بوقهای تبلیغاتی دشمنان برای ناامید کردن مردم و خالی کردن صحنه با تمام توان آغاز کرده بودند، امروز ناکام و مأیوس گردیدند و صفوف فشرده‌ی ملت در جمعه‌ی ششم مرداد که متبرک به نزدیکی با ایام عید بزرگ غدیر خم و روز ولایت و امامت بود، ان‌شاءاللَّه زمینه‌ی نزول رحمت و برکت بیشتر از جانب خداوند متعال بر این ملت و رضایت و خرسندی ولیّ‌اللَّه الاعظم(ارواحنافداه) را فراهم کرد و تیری بر قلب کفر و استکبار و نفاق بود.

جای آن است که همه‌ی کسانی که دانسته و ندانسته در سراسر جهان، اسیر تحلیلهای غلط و غیر واقعیِ خود و دیگران درباره‌ی ایرانند، اکنون به خود آیند و حقایق کشور عزیز ما را در رفتار و موضعگیریهای ملتِ بزرگمان صحیح و واقع بینانه درک کنند.

امید است وحدت صفوف شما ملت عزیز که همیشه برکات و فضل الهی را به همراه داشته است، این بار نیز منشأ تحوّلات مبارکی در جامعه گشته و با کمک عموم ملت، سعادت، رفاه، ترقی، عزت و استقلال و پیشرفت آرمانهای انقلاب اسلامی را به ارمغان آورد.

قانون اساسی جدید که یکی از آخرین یادگارهای امام عزیزمان است، میثاق امت با انقلابی است که بیش از ده سال آماج توطئه‌های همه‌ی دشمنان عنود و لجوج و نادان و بزرگ و کوچک بوده و مسیر خونبار خود را با استقامت و سرفرازی پیموده و با خط برجسته و نورانی در تاریخ ثبت گردانیده است.

این‌جانب، به‌عنوان خدمتگزاری کوچک از آحاد مردم غیور و عزیز، برادران و خواهران، جوانان و نوجوانان و سالخوردگان که با زحمت خود را به صندوقها رساندند و نیز از همه‌ی برگزار کنندگان انتخابات؛ از شورای محترم نگهبان و وزارت محترم کشور و صدا و سیما و نیروهای انتظامی و مباشرین امور صندوقهای آراء که آن‌چنان باشکوه و آرامش و نظم این مانور عظیم انقلابی را برگزار کردند و سایر دست‌اندرکاران صمیمانه تشکر می‌کنم و برای همگان از خدای متعال موفقیت و سعادت استدعا دارم.

والسّلام علیکم و رحمةاللَّه - سیّد علی حسینی خامنه‌ای - هشتم مرداد ماه شصت و هشت - بیست و ششم ذیحجةالحرام 1409

 

 


 

1) مائده: 3

 

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی