news/content
1394/04/31

ایستادیم

برای استفاده این صوت در سایت یا وبلاگ خود می توانید از این کد استفاده کنید:


پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «ایستادیم» را درباره‌ی مقاومت و ایستادگی ملت ایران در مسئله‌ی هسته‌ای منتشر می‌کند. رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز عید فطر تأکید کردند مقاومت ملت ایران شش قدرت امروز دنیا را ناچار کرد تا ادامه‌ی صنعت هسته‌ای در کشورمان را بپذیرند.

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/home/rect-1-n.gif سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در این صوت می‌شنوید:

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif آنچه من به ملّت ایران میخواهم عرض بکنم [این است] : جمهوری اسلامی به توفیق الهی و به حول و قوّه‌ی الهی، مقتدر و قوی است، روزبه‌روز هم قوی‌تر شده است. ده سال، دوازده سال است که شش دولت بزرگ جهانى -که از لحاظ ثروت اقتصادى و غیره، جزو کشورهاى مقتدر دنیا محسوب میشوند- اینها نشسته‌اند در مقابل ایران، با هدف اینکه ایران را از پیگیرى صنعت هسته‌اى خودش باز بدارند؛ این را صریحاً گفته‌اند. هدف واقعى آنها این است که پیچ‌ومهره‌هاى صنعت هسته‌اى بکلّى باز بشود؛ این را سالها پیش هم به مسئولین ما صریحاً بیان کردند، الان هم در همین آرزو هستند. ده سال، دوازده سال کشمکش با جمهورى اسلامى، نتیجه‌[اش] این شد که این شش قدرت، امروز ناچار شدند که گردش چند هزار سانتریفیوژ را در کشور تحمّل کنند؛ ناچار شدند ادامه‌ى این صنعت را در کشور تحمّل کنند؛ ناچار شدند ادامه‌ى تحقیقات و توسعه‌ى این صنعت را تحمّل کنند. تحقیق و توسعه‌ى صنعت هسته‌اى ادامه خواهد یافت؛ گردش صنعت هسته‌اى ادامه خواهد یافت؛ این چیزى است که آنها سالها تلاش کردند، [ولى] امروز روى کاغذ آوردند و امضا دارند میکنند که حرفى ندارند. این معنایش چیست جز اقتدار ملّت ایران؟ این بر اثر ایستادگى ملّت، مقاومت ملّت، و بر اثر شهامت و ابتکار دانشمندان عزیز ما است. رحمت خدا بر شهریارى‌ها و رضائىنژادها و احمدى روشن‌ها و علیمحمّدى‌ها؛ رحمت خدا بر شهداى هسته‌اى، رحمت خدا بر خانواده‌هاى اینها، رحمت خدا بر ملّتى که پاى حرف حقّ خود و احقاق حقّ خود مى‌ایستد.
خطبه‌های نماز عید فطر ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
لطفاً نظر خود را بنویسید:

*
نظرات مخاطبان : [ تعداد نظرات منتشره : 7 نظر ]
 • حسن جعفری ،
  1394-05-04 - 18:38

  سلام و عشق و دعای ما تقدیم به پیشگاه سرور و مولایمان آقا سید علی 
 • 1394-05-03 - 13:53

  ملت ایستادند اما نمایندگان ملت نه
 • سرباز گمنام امام زمان ،
  1394-05-02 - 14:52

  جانم فدای رهبر، انشاالله از عمر من کم وبه عمر شما اضافه بشود 
 • پورگنجی ،
  1394-05-01 - 14:09

  رحمت خدا بر سید و سرور خوبان   رحمت خدا بر سید شهیدان هسته ای 
  رحمت خدا بر کلام و سخن بجای امام عزیز و جان ما 
  انشالله تا ظهور و حضور دولت یار دست خدا بر سر ما باشد و سید بی دست ما را به حق بی دست کربلا برا ما نگهدارد . 
  به کوری چشم همه دشمنان ما سید علی داریم .
  خدا را شکر که در زمان غیبت امام عصر نایب بر حق امام زمان ما آقا سید علی 
  خامنه ایست .
  
 • 1394-04-31 - 17:55

  سلام
  خداوند حفظ بفرماید ان شاءالله امام خامنه ای (مدظله العالی) را
  واقعا عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
  خدا خیرتان بدهد
  اللهم عجل لولیک الفرج
 • حسین رضائی فرد ،
  1394-04-31 - 13:37

  چقد خوب ، احسنت ، طیب الله . . . 
  روشن باش، تا آتش دشمن را خاموش کنی!
  نه فانوس طریق «احمد» خاموش شدنی ست و نه شمع شاه‌راه «احمدی(صلی الله علیه و آله)». راه «احمدی» همیشه «روشن» خاهد بود، تا رهروان با نور حقیقت «محمدی(صلی الله علیه و آله)» به سعادت برسند. ما همه سرباز سپاه محمدیم(صلی الله علیه و آله)
  بی دکترا، همه شهریاری هستیم . کفن را بر تن کرده ایم و شمشیر هایمان را آرام آرام سیقل می دهیم. سیلی های مان را، برای روز مبادا نگه داشته ایم. «ما منتظر آخریش هستیم!». از یک بشمار تا– دو،«سه»،چهار،پنج،شش،هفت،هشت،نه،ده،یازده- دوازده! آری، اینجا ایستگاه آخر است. روزی خاهد رسید، که هم انتقام «سیلی مادر(سلام الله علیها)» را خاهیم گرفت، هم انتقام این «ضربه آخر» را.
  
 • z.h.s bartar ،
  1394-04-31 - 11:17

  سلام
  خدا حضرت آقا رو برای ما حفظ بفرماید.
  سخنرانی عید فطر بسیار بسیار دلنشنین و هوشمندانه بود....
پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی