• ب
  • ب
  • ب
مرورگر شما توانایی چاپ متن با فونت درخواستی را ندارد!
1395/12/04
فرزند امام راحل در مراسم رونمایی از کتاب فلسطین از منظر رهبر انقلاب:

تبری که امام به کمر رژیم صهیونیستی زد، رهبری بر گلوی آن فشرده است

ویرایش جدید کتاب «فلسطین از منظر آیت الله سید علی خامنه ای» همراه با دو نسخه انگلیسی و عربی، در جریان ششمین کنفراس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران با حضور مسئولان لشکری و کشوری و مدعوین بین‌المللی رونمایی شد.
https://farsi.khamenei.ir/ndata/news/35768/smpf.jpg
در جریان رونمایی از این کتاب، سرکار خانم دکتر زهرا مصطفوی دختر گرامی حضرت امام خمینی (ره) دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین طی سخنانی ضمین تقدیر از رونمایی این کتاب گفت: حضرت امام چه زمانی که در نجف تشریف داشتند و چه در ایران سالها کارشان شناسایی دشمن به مردم و آگاه کردن آنان از نیات دشمنان بود و رهبر معظم انقلاب نیز این مسیر را بعد از امام ادامه  می دهند.
وی تصریح کرد: این کتابی که امروز از مقام معظم رهبری رونمایی می شود و درباره موضوع فلسطین است سرتاسرش اگاهی بخشی به مردم در خصوص نیات دشمنان مردم وئ دشمنان اسلام است.
دختر گرامی حضرت امام خمینی (ره) تاکید کرد: تبری که امام به کمر رژیم صهیونیستی زد رهبری عزیز در گلوگاه این رژیم گذاشته است.
دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین تاکید با ذکر نکاتی از نگاه حضرت امام درباره مسأله فلسطبن افزود: فلسطین از دید ما یک مسئله سیاسی و انسانی نیست بلکه اعتقادی است و متاسفانه دولت های عربی و غربی این را نمی فهمند و لذا ابزار ان را هم ندارند که جلوی ایران را بگیرند.
به گفته سرکار خانم مصطفوی، جمهوری اسلامی، قبل از فعالیت های سیاسی روحیه عشق به ازادی را در بین ملت ها شعله ور می کند و این همان روش فکری امام راحل است و همین روش فکری از سوی مقام معظم رهبری نیز ادامه یافته و مصداق آن همین کتابی است که رونمایی می شود.