• ب
  • ب
  • ب
مرورگر شما توانایی چاپ متن با فونت درخواستی را ندارد!
1385/06/01

پیام به همایش مسئولین بسیج دانشگاهی کشور

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به همایش سالانه مسئولین بسیج دانشگاهی کشور تصریح کردند: بسیجی بودن، به میدان آوردن همه ی تواناییهای خود در راه آرمانهای نظام اسلامی است. متن پیام مقام معظم رهبری به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجویان بسیجی عزیز

به یکایک شما درود می فرستم و توفیق و ثبات قدم و بالندگی شما را از خداوند متعال مسألت می کنم. تشکل دانشجویان در زیر نام بسیج، گستره ی پهناور و پیچیدگی و چندجانبگی این نام پرافتخار و پرآوازه را به نمایش می گذارد. بسیجی بودن، به میدان آوردن همه ی تواناییهای خود در راه آرمانهای نظام اسلامی است. به تکاپوی امیدوارانه و هدفدار و سلوک مؤمنانه و رو به کمال است. این ویژگیها آنگاه که در دانشگاه و در قالب یک مجموعه ی دانشجویی ظهور می کند، پیشگامی و نوآوری و دلیری در میدان علم و سیاست و دینداری و خدمت را با خود به همراه می آورد.

دانشجویان بسیجی باید خود را با این معیارها بسنجند و تلاش مجاهدت آمیز در راه هدفهای والا را هرروز بیشتر کنند.

گذر زمان، صحت امیدواریهای گذشته را به اثبات رسانده است.

نظام اسلامی در عرصه های گوناگون، قابلیت و ظرفیت عظیم خود را نشان داده و رویش و طراوت و بالندگی خود را به نمایش در آورده است. سخن نو و همت صادقانه و پیام امیدبخش ملت ایران، تا دوردست ها شناخته شده و افقهای تازه ئی را در برابر چشم ملتها پدید آورده است.

در کانون این اشعه ی تابناک، جوانان مومن و پرتلاش و پاک سیرت ما قرار دارند. این کانون را روزبروز وسیعتر و درخشانتر کنید.

خداوند یار و مددکار شما باد.

والسلام علیکم رحمه الله
سیدعلی خامنه ای
1/شهریور/85