• ب
  • ب
  • ب
مرورگر شما توانایی چاپ متن با فونت درخواستی را ندارد!
1368/03/15

بیانات پس از حضور در بیت حضرت امام خمینى (قدّس سرّه الشّریف)

... همان‌طور که عرض کردم به شما، شما یادگار عزیز امام هستید براى همه‌ی ملّت و براى ماها که میزان علاقه‌ی امام به جنابعالى را میدانیم و از زبان خود ایشان مکرّر شنیدیم؛ و هم به‌خاطر شخص خودتان، هم به‌خاطر احترام به روح بزرگِ رهبر عزیز عظیممان که به شما محبّت می‌ورزیدند و گفتند که شما را عزیزترین اشخاص میدانند، ما هم شما را بسیار عزیز و گرامى میداریم و حقیقتاً به‌عنوان یادگار عزیز و یگانه‌ی حضرت امام به حساب می‌آوریم.

 از خداوند براى شما آرزوى صبر میکنیم، حقیقتاً مصیبت بزرگى است براى همه و براى شما و خانواده‌ی بزرگوارتان، خانم والده‌ی مکرّمه‌تان و بقیّه‌ی خانمها. از همه واقعاً این مصیبت سنگین‌تر و بزرگ‌تر است. خداوند ‌ان‌شاءالله‌ به شما صبر و اجر بدهد. (۱)
 

۱) حجّت‌الاسلام والمسلمین سیّداحمد خمینى: «خیلى متشکّر هستم من، خدا ان‌شاءالله‌ شما را براى ما نگه بدارد. از دیروز هم که حضرتعالى از طرف خبرگان تعیین شدید و رهبرى همه‌ى ما را به عهده گرفتید، ما این واقعه برایمان تسکین بسیار خوبى بوده. ما صمیمانه در خدمت شما هستیم و عاشقانه حاضریم هر کارى داشته باشید انجام بدهیم. بحمدالله‌ دشمنان ما کور شدند، و دیدند پس از چند ساعت این مملکت رهبر پیدا کرد، رهبرى مثل شما. ما به فتواى امام شما را ولىّ خودمان میدانیم و لحظه‌اى از تأیید و تکریم و سایر چیزهایى که وظیفه‌مان است در مورد شما انجام بدهیم، کوتاهى نخواهیم کرد. خدا شما را ان‌شاءالله‌ براى ما نگه بدارد». در پایان، رهبر معظّم انقلاب از بیانات ایشان تشکّر کردند.